Аніта

Ампульні маски

Ампульні маски

Вітаю всіх, хочу поділитися досвідом використання ампульних масок Jigott. Я обрала три види:


Jigott Collagen Real Ampoule Mask
- підвищує пружність і еластичність;
- надає природний блиск;
- освіжає і тонізує;
- насичує відсутньою вологою;
- активує клітинний розподіл;
- додає гладкість, м'якість і оксамитовість.


Jigott Aloe Real Ampoule Mask
- делікатно відлущує ороговілі частинки;
- зволожує і попереджає втрату вологи;
- відновлює і нормалізує обмінні процеси;
- дарує приємне відчуття свіжості;
- уповільнює процеси старіння;
- вирівнює колір обличчя.


Jigott Placenta Real Ampoule Mask
- інтенсивно зволожує;
- підвищує природні захисні функції епідермісу;
- створює протект-бар'єр від агресивних чинників довкілля;
- удосконалює мікрорельєф обличчя;
- зменшує вираженість і глибину зморшок;
- живить;


Це корейська косметика, вона має багато різних тканинах масок, ці я обрала не читаючи коментарі.
Це звичайні тканинні маски, кожна має об'ємом 27 мл. Лекало маски непогане, підрізаю ножицями, щоб щільніше прилягала біля очей та носу. У пакеті з маскою дуже багато рідини, з самої маски навіть при використанні вся ця рідина тиче по шиї, це мені не дуже сподобалося. Якби з одного боку гарно, що маски добре пропитані, але з іншого все це розтікається, можна гарно заляпати все навкруги.
Запах у масок не поганий, не хімозний та не різкий.


Спосіб застосування: після очищення і тонізування накладіть маску на обличчя, досягнувши щільного прилягання, залиште на 15-20 хвилин. Потім зніміть маску, залишки есенції розподіліть масажними рухами до повного вбирання.

Мої відчуття після використання
Коли читала опис - склалося враження, що це якісь диво чарівні маски. Розписано так гарно, багато ефективних властивостей. За невеликі кошти можна отримати надзвичайно ефективні засоби. Але... Спробувавши всі маски можу сказати, шкіра обличчя зволожена, ніжна на дотик, стає трішки світлішою. Не сушить, не визиває алергії. Після використання маски залишається на обличчі дуже багато рідини, вона погано поглинається, бо її за багато, хоча пишуть що її не потрібно змивати, я її все ж таки змиваю, бо на обличчі залишається відчуття липкості. Після зволожую шкіру кремом. Загалом нічого надзвичайного, звичайна тканина маска, як і більшість. Мені подобається, що маски трішки освіжають обличчя і непогано насичують, надають бадьорого вигляду. Чи буду брати ще - можливо так, хочу спробувати інші. Плюс дуже гарна ціна на них.