Олена Романюк

Сироватка Comex з арганою для росту вій та брів

Сироватка Comex з арганою для росту вій та брів

Якщо вам набрид вічний процес відрощування брів, невдалих корекцій та пошук диво-олій, то я теж з цієї секти і хочу розповісти про натуральну сироватку від українського бренду Comex, яка має допомогти нам у цьому нелегкому процесі.

Запрошую прочитати відгук про сироватку та показую результат за 2 місяці

Сироватка Comex з арганою для росту вій та брів

Сироватка Comex міститься у прозорому пластиковому флаконі, кришка срібляста, щільна, не злітає, як в такого ж засобу Mayur.

Обмежувач у флаконі присутній, добре збирає зайве.

Щітка - жорстка та доволі лиса (🙈), хотілося б трохи пухнастіше та м'якіше. Та можливо, так задумано, щоб був додатковий масаж та стимуляція?

Спосіб використання - наносити за допомогою щіточки на вії та брови

Склад - Вода з екстрактами індійських трав (Амла, Хна, Брінгарадж, Шикакай, Арітха, Нім), Олія усьми, Мигдальна олія, Гліцерин, Біотиноіл трипептид-1, Д-пантенол, Цетиловий спирт,  Гідролізат протеїнів пшениці, Сорбат калію,  Ксантанова камідь, Органічний екстракт кокосу, Аромат.

Текстура - сюрприз, жодного натяку на маслянистість, густенька рідина, яка швидко поглинається шкірою.

Колір - напівпрозорий, молочний, у флакончику добре видно кількість засобу.

Аромат - квітковий, при нанесенні на брови не відчутний.

Тактильні відчуття - жодного дискомфорту, почервоніння, стягнутості не було

При нанесенні здається, що наносиш гель для укладки, волоски стають вологими та потовщуються

З чого я починала? Я про стан брів, на момент початку користування сироваткою. Одразу уточню, що наносила лише на брови, вії не чіпала.

Мої брови - світло-русяві, під колір волосся, тоненькі. Бонусом йдуть криві руки, які вічно щось підправляють 😅

На фото - мої брови, у квітні-травні, це не наслідок вищипування, це в якусь мить, я побачила таку картину в дзеркалі, після хвороби та 2-х антибіотиків

Як я використовувала сироватку та мій догляд за бровами

  • Нанесення сироватки Comex з арганою - зранку та увечері на чисту шкіру та безпосередньо волоски брів
  • Обов'язково наносила ензимну пілінг-скатку, раз на тиждень, і на зону брів, олівці теж містять силікони у складі і ретельне очищення шкіри - запорука збільшення шансів для волосків
  • Масаж та розчісування щіточкою Kodi - це під настрій, якщо не забуваю, але стараюся
  • Фарбування хною - не знаю, чи укріплює хна волосинки, але вони стають темніші, товстіші та я менше лізу до них з пінцетом

На збільшеному фото - шкіра та брови з нанесеною сироваткою, добре видно, скільки волосинок ще пробивається з-під шкіри

І нарешті, мій результат, за 2,5 місяці використання сироватки Comex з арганою.

Зверху - початок використання сироватки, внизу - фото на момент написання відгуку

Головне, що заростає основа (голівка) брови, з хвостом важче, я трохи його "підняла" , там завжди проблемно 😁

Але, ефект дійсно присутній, особливо, як прибрати пінцет 😅

Беззаперечним плюсом сироватки Comex є немасляність та зручність нанесення.

Після використання зранку олівці наносяться без проблем і не липне волосся.

Увечері так само, після основного догляду, масаж щіткою та дієві складники сироватки 💜