wowmom

Любителькам холодного нюду присвячується: ще одне дуже красиве комбо для губ

Любителькам холодного нюду присвячується: ще одне дуже красиве комбо для губ
Любителькам холодного нюду присвячується: ще одне дуже красиве комбо для губ
Любителькам холодного нюду присвячується: ще одне дуже красиве комбо для губ

Привіт, красуні!

Я не вірю в кохання з першого погляду, але якщо воно все ж таки існує, то це кохання до холодних нюдових помад:-)

Нещодавно я побачила неймовірно красивий віддінок на одній своїй знайомій, запитала, що ж це в неї таке шикарне на губах, і, дякуючи Мейкап, вже на наступний день, я отримала свою "прєлєсть".

І це рідка матова помада Aden Liquid Lipstick у віддінку 22 Corset.

Любителькам холодного нюду присвячується: ще одне дуже красиве комбо для губ

Чи чула я раніше про помади Aden? Звісно!

Багато хто ними користується роками, і любить їх італійську якість. Проте я ніяк не могла визначитися з кольором помади, бо більшість нюдових віддінків в палітрі надто холодні сіро-фіолетові. А я хотіла щось схоже на Relouis Nude Matte Complimenti у 14 віддінку (знаю, що багато хто так само, як і я, шукає їй заміну)

Ще одна проблема Aden Liquid Lipstick - колір помади в тюбику, і колір, який ви отримаєте на губах, якимось чином відрізняється, плюс віддінок з часом може темнішати.

Проте, незважаючи на всі ці нюанси, помада Aden виявилася все одно дуже класною, а віддінок 22 Corset взагалі підкорив моє серденько.

А в пару до цієї помади я раджу взяти супер красивий віддінок 01 Nude Pink від українського бренду Zola. Ці два засоби наче створені одне для одного.

Пропоную подивитися свотчі:-)

Зліва на руці - олівець, справа - помада Аден.

І погодьтесь, це шикарне поєднання.

Так виглядає олівчик на губах "соло".

Я взагалі в захваті від віддінку, адже він створює ефект "свої губи, тільки краще".

Олівець не такий м'який, якщо його порівнювати з гелевими, але наноситься він без проблем

Додаю помаду:-)

Віддінок Corset - це світлий рожевий колір, з легкою ноткою коричневого. На камері він здається сірішим, ніж є насправді, проте в реальному житті, віддінок достатньо натуральний. Тобто ти не виглядаєш, наче "трошки померла".

Як я вже і писала, з часом помада темнішає на тон-півтори.

Aden Liquid Lipstick має приємну комфортну формулу, вона добре тримається, і не сушить губи (звісно, при правильній підготовці).

Вона витримає перекус, і її без проблем можна підправити, якщо що.

Змивається помада будь-яким засобом для демакіяжу.

Ну і, звісно, я дуже рада, що в моїй скромній колекції помад з'явився ще один шикарний нюд, до якого тепер постійно тягнеться рука.

Дякую за увагу 😘