Anna_feerie

#glassesday та моя ідеальна матова помада

#glassesday та моя ідеальна матова помада
#glassesday та моя ідеальна матова помада
#glassesday та моя ідеальна матова помада

Коли тренд Officesirene тільки з’явився, я думала, що точно пройду повз, адже давно люблю гласскін та різні легкі текстури. Але потім подумала про свій улюблений відтінок матової помади Aden і зрозуміла, що маю спробувати!))

На губах Aden Liquid Lipstick у відтінку 05, мій обожнюваний колір бузка, лилово-сірий, який виглядає по-різному в залежності від щільності нанесення та освітлення. Це, мабуть, єдина помада, яку я повторювала, адже використала до останньої краплі!

Дуже приємна та легка консистенція, приємний кондитерський аромат, залізобетонна стійкість та комфорт. Тож, перед нами ідеальна помада в офіс, яка точно пасуватиме амбітній бізнес-леді 😉.

#glassesday та моя ідеальна матова помада
#glassesday та моя ідеальна матова помада
#glassesday та моя ідеальна матова помада

Очі фарбувала тінями з різних палеток, адже мені хотілось все ж додати трохи кольору (бо оригінальний тренд - про сіру гаму). Тому в мене вийшло більш пурпурово-коричневе оформлення, яке чудово підкреслює колір очей. Туш – класична Maybelline Sky High.

Також для такого образу можна не шкодувати контурингу та бронзеру, я ніби не економила, але камера з’їдає насиченість, тому в цілому все виглядає доволі гармонійно.

Всіх, хто носить окуляри для зору або для стилю, вітаю зі святом!)

P.S. Окуляри для роботи з ПК позичила в чоловіка, мені вони не пасують, але що не зробиш задля перевтілення 🙃.