Pilirina 💛💙

Porta Nuova Trussardi: амаретто у флаконі або гурманіка, що не призводить до цукрового діабету

Porta Nuova Trussardi: амаретто у флаконі або гурманіка, що не призводить до цукрового діабету

На початку зими дуже довго шукала аромат, який зачепить мій рецептор. Довго вишукувала свій і от, нарешті, в одному з відділів славнозвісної мережі, випадково натрапила на бутикову колекцію Trussardi. Відразу зрозуміла, що це - моє друге Я і занесла його до свого віш-листа, бо мережа вже трохи перегнула з маржою на парфумерію. Через три дні аромат був у мене! ❤️

Трохи загальних фактів:

Aperitivo Milanese Porta Nuova Trussardi - це парфум-унісекс ( але я все ж таки схиляюся до того, що аромат жіночий), випущений у 2020 році, належить до групи східні квіткові.

Піраміда аромату:

Верхні ноти: Калабрійський бергамот, Неролі та Лист мандарину; середні ноти: Амаретто, Ірис та Геліотроп; базові ноти: Ваніль, Бензоїн та Амбра.

Porta Nuova Trussardi: амаретто у флаконі або гурманіка, що не призводить до цукрового діабету
Porta Nuova Trussardi: амаретто у флаконі або гурманіка, що не призводить до цукрового діабету
Porta Nuova Trussardi: амаретто у флаконі або гурманіка, що не призводить до цукрового діабету

На старті відчуваю найнатуральніший серед усіх парфумів бергамот і мандарин, ніби змішаний з ароматом молочних ірисок та шоколадних цукерок із начинкою амаретто та мигдалем. Потім аромат швидко всідається на шкірі і починає запудриватися ароматом якогось дуже дорогого люксового крему, ваніллю і квітами. Звучить дуже акуратно, дорого, статно, благородно, але не кричить і не випирає, як ми звикли до нішевих ароматів.

Porta Nuova алкогольний, зігріваючий, пудровий. Наче ти, укутаний кашеміровим пледом, затишно сидиш на терасі з горнятком кави з амаретто, милуючись на розквітаючий сад апельсинових дерев. Фух, наче передала словесно…🤷‍♀️

Стійкість та шлейф трохи вища за середній - 6-8 годин. Аромат не розвалюється з часом на окремі складові, він суцільний, звучить м'яко та делікатно.

Флакон - окреме естетичне задоволення. Як же приємно тримати їх у руці та в колекції.

Важкий ковпачок у вигляді гончого собаки є логотипом Trussardi. На дні флакона вказана інформація, виробництво - Італія.

❗️Важливо! Коробка, флакон та ковпачок важкі, порівняно зі звичними для нас флаконами. На ковпачку оригіналу обов’язково повинна бути перехресна нитка ручної в’язки! ☝️

Чи повторю аромат? Однозначно так! 👍

Ще й доповню поличку, на якій він стоїть його родичами з цієї ж бутиковоі лінійки.

Якщо ви любитель гурманіки дуже рекомендую спробувати. Він наразі дуже сучасний. А якщо ви ще й поціновувач ароматів Амаретто то вам він точно потрібен. 😉