Alina🍒

Прохолодне знайомство з Shelly

Прохолодне знайомство з Shelly

Всім привіт❄

В таку спекотну пору нашим ніжкам догляд та релакс необхідний у подвійному розмірі, тож вирішила спробувати новинку від бренду Shelly - Охолоджуючий скраб для ніг з ментолом та олією м'яти🌿

Прохолодне знайомство з Shelly
  • баночка з прозорого приємного пластику, крізь який одразу видно чарівний бірюзовий колір скрабу, також має додаткову захисну пластикову мембрану
  • тара у біло-бірюзових тонах

Об'єм: 200g.

  • текстура у скраба кристалічна, дещо нагадує скраби-жуйки, але більш розсипчасту, продукт цукровий, але часточки доволі великі та при цьому не грубі до шкіри при використанні
  • має глибокий бірюзовий колір, який одним своїм виглядом тішить та заспокоює
  • аромат ментоловий, свіжий та легкий

Все, що нам треба зробити за рекомендацією виробника, це нанести засіб на вологу шкіру стоп масажними рухами та змити скраб🌿

  • скрабуючі часточки при контакті з водою утворють ніжну пінну емульсію, яка ніжно очищує шкіру при цьому не травмуючи її
  • аромат солодкої м'яти, не морозної, доволі приємний, хоча я полюбляю похолодніше
  • якщо ретельно приділити увагу та проскрабувати ніжки 2-3 хвилини, то ефект відлущення всього зайвого не залишить вас байдужою і ви собі подякуєте
  • самого ефекту охолодження в процесі я не помітила, на жаль, але зловила себе на відчутті приємного холодку уже після процедури
  • після процедури шкіра стоп гладенька та ніжна
  • знімає відчуття втоми та важкості у ногах

Для мене це класний та дієвий продукт для домашнього догляду, з яким звичайний похід до ванної кімнати перетворюється у справжнє спа❄

Тож якщо ви шукали щось подібне - це чудовий варіант на літо і ваші ніжки виглядатимуть на всі 100✨

Дякую кожній за увагу🤍