Ta_nyaaaaaaa

Парфумований гель для душу, що дійсно освіжає

Парфумований гель для душу, що дійсно освіжає
Парфумований гель для душу, що дійсно освіжає

Обожнюю ароматні гелі для душу. Адже тоді похід у душ залишає ще більше приємних вражень. Так як зараз літо і досі спека, я обрала гель з освіжаючим, кисленьким ароматом. І була приємно вражена м’яким очищенням.

Флакон продовгуватий у сріблясто-зеленій кольоровій гамі.

Кришечка фліп-топ, функціонує добре.

Об‘єм 200 мл.

Парфумований гель для душу, що дійсно освіжає
Парфумований гель для душу, що дійсно освіжає
Парфумований гель для душу, що дійсно освіжає
Парфумований гель для душу, що дійсно освіжає

Аромат про легкість і свободу, дуже весняний, але водночас з характером. Відчутні різкі, кислі цитрусові нотки, які замінюють ніжні льодяні квіти, а уже їх наздоганяють деревні акорди. Аромат гелю змінюється як парфуми, дійсно відчувається багата піраміда. Коротко: цитруси, білі квіти, пудра, лід, дерево.

Напевно вам цікаво чи затримується аромат на тілі? Так, його я впевнено відчуваю до 2х годин. Але люблю настільки сильно, що закріплюю парфумами цієї ж серії.

Крутезне комбо, тоді вже і приємний шлейф тягнеться)

Гель не має кольору, у нього густа прозора текстура. Дуже концентрований і вистачає всього пару горошин.

Вспінюється гарно, нарікань немає.

У складі містить сульфати, але має і доглядові компоненти, які заспокоюють, зволожують - пантенол, алантоїн.

Незважаючи на SLS, гель очищує доволі м’яко. У мене немає відчуття стягнутості, сухості. Це не очищення «до скрипу», а доволі приємне, ніжне, водночас ефективне.