Annet🦄

Моя вдала авантюрна покупка сонцезахисту

Моя вдала авантюрна покупка сонцезахисту

Привітики, мої сонячні красуні!

Розповім про оцю дуже вдалу покупку сонцезахисного крему, який я придбала виключно за покликом серця, проігнорувавши цілий 0 відгуків на нього! Ось така я авантюристка.

Якщо чесно мені захотілося кремчику, який буде таким самим по консистенції як наш улюленець від Beauty of Joseon, але на вигляд трішки гламурніший, а по ціні трошки доступніший. Отже я обрала ось цей засіб від Nacific - Sun Essence UV Protection SPF50+PA++++ - Зволожуюча сонцезахисна есенція для обличчя.

Що я в результаті отримала?

1. гламурне пакування (як і хотіла) - крем приїхав у коробочці. Кришечка за кольором - рожеве золото (ммм, просто обожнюю).

2. аромат свіжий, ненавʼязливий - вивітрюється одразу під час нанесення і більше не турбує.

3. не вибілює шкіру, гарно розподіляється по шкірі (фото як крем розподіляю по руці та по шкірі чола додаю).

4. крем не забиває пори, не викликає висипань.

З манюсінькіх мінусів я би хотіла все ж таки заради справедливості відзначити, що консистенція його трошечки важча за BoJ і спільний біль власниць жирної шкіри - блиск шкіри, який легко можна прибрати пудрою.

На жаль, саме цей кремчик поки не представлений на MakeUp, хоча якщо вірити гугл, то Natural Pacific (Nacific) – один із найвідоміших південнокорейських брендів, заснований ще 10 років тому.

Взагалі засіб вважаю вдалим, то ж іноді варто стати першовідкривачкою засобу і залишити перший відгук)))💜

А ви часто купляєте продукти без відгуків? Які були вдалі експерименти?

Моя вдала авантюрна покупка сонцезахисту
Моя вдала авантюрна покупка сонцезахисту
Моя вдала авантюрна покупка сонцезахисту
Моя вдала авантюрна покупка сонцезахисту