Аніта

Корейський догляд для обличчя

Корейський догляд для обличчя

Ретельний підхід до дрібниць робить деякі косметичні засоби фаворитами не лише в нашій косметичці, а й на світовому ринку. Корейські бренди подбали про безпеку і комфорт кожної процедури, створивши комплект з одноразових засобів в компактному упакуванні. Обожнюю бренди які випускають мініатюри своїх продуктів. Вони дають можливість познайомитися з засобами, протестувати і обрати для себе найкраще. Ці маленькі трикутнички моя любов ♥️ їх я беру досить давно, деякі вже не перший раз. На сторінці makeup їх велика кількість. Плюс обожнюю зручний формат, особливо зручно брати їх з собою в подорож. Сьогодні розповім про свої улюблені.

Скраб з пептидним комплексом і амінокислотами
FarmStay Peptide 9 Baking Powder Pore Scrub

склад на основі соди, спеціального комплексу фруктових AHA-, BHA- і PHA-кислот, а також комплексу з дев'яти пептидів;
- забезпечує ефективне відлущування ороговілих часточок епідермісу;
- глибоко очищає пори від забруднень і себуму;
- регулює роботу сальних залоз, зменшує жирність шкірного покриву;
- заспокоює запальні процеси;
- вирівнює мікрорельєф епідермісу;
- надає шкірі м'якість, гладкість і шовковистість;
- стимулює процеси регенерації та синтез колагенових волокон, покращує пружність епідермісу й зменшує глибину зморшок.

Текстура у скраба дуже приємна, скрабуючі частинки дрібненькі. Я змішую з каплею води, тоді він наноситься на обличчя більш приємніше. Добре скрабує, не агресивний. Приємний аромат, невизиває алергічних реакцій. Після вмивання шкіра м'яка, приємна на дотик. Не стягує та не сушить. Добре вирівнює тон обличчя. Відчуття ідеальної чистоти і свіжості.

Скраб для обличчя із содою та колагеном
FarmStay Collagen Baking Powder Pore Scrub

- звільняє шкіру від глибоких забруднень, сальних пробок і ороговілих часточок;
- екстракт м'яти освіжає шкіру та звужує розширені пори;
- при систематичному використанні усуває чорні цятки й зменшує прояви пігментних плям;
- колаген зволожує шкіру та покращує її пружність;
- центела азіатська, чайна олія й саліцилова кислота дають змогу подолати прищі та акне;
- надають обличчю однорідний, здоровий і сяйний тон.

Скраб для обличчя з содою та колагеном, має густу текстуру, добре наноситься на попередньо змочену шкіру. Скраб має невеликі скрабуючи частинки (соду) середнього розміру. Приємний свіжий аромат. Делікатно очищає шкіру, аж до скрипу. Шкіра після нього чиста, свіжа, дуже м'яка, немов дихає. Трішки стягує, тому використовую після нього зволожуючий крем. Він трішки агресивніший, тому може бути невелике почірвоніння. Але це 5-10 хвилин. Прибирає жирний блиск. На літо саме те.

Гель-пілінг для обличчя
Ayoume Enjoy Mini Peeling Gel

- глибоко очищає шкірний покрив і усуває лущення;
- регулює вироблення себуму, даючи змогу позбавитися від жирного блиску;
- має потужну антиоксидантну дію;
- ергономічна форма кожного упакування дає змогу взяти продукт з собою навіть в дуже маленьку сумочку;
- сприяє безпечному видаленню ороговілих частинок шкіри;
- ефективно тонізує і насичує епідерміс необхідною кількістю живильних речовин.

Взяла на пробу, мені сподобався ефект, подразнень не виникло. Це цікавий продукт для мене. Він має свої переваги, але також потребує обережного підходу до застосування. Я очікувала, що частинки будуть більшими, оскільки це все-таки пілінг, тож розраховувала на більш глибоке очищення. Але очищає гель справді непогано, шкіра дихає чистотою. Мені сподобався приємний ягідний аромат. Після його застосування шкіра стає гладенькою і навіть блищить. Приємне відчуття після пілінгу - шкіра не пече, не стягується, але деякий час є почервоніння. Використовую тільки у вечірньому догляді, потім гарне зволоження.

Скраб для очищення шкіри обличчя з харчовою содою
Etude House Baking Powder Crunch Pore Scrub Sashet

- делікатна відлущувальна дія;
- ефективне глибоке очищення;
- не травмує епідерміс;
- харчова сода допомагає усунути забруднення і освітлити чорні цятки;
- звужує пори;
- освіжає і тонізує;
- забезпечує легку освітлювальну дію;
- має приємний цитрусовий аромат;

Скраб на основі харчової соди. Приємний аромат, як у інших трикутничків. Для мене він не виявився агресивним, як писали більшість дівчат. Обличчя після вмивання стає світлішим, але потрібно обов'язково потім використовувати крем для зволоження, дуже сушить шкіру. Скраб добре виконує свою роботу, шкіра дуже ніжна і приємна на дотик. Тому придбала вже повнорозмірний формат.

Кожного трикутничка вистачає на 2-3 рази. Такого набору цілком вистачить на місяць. Тому можно тестувати кожен раз щось нове і не чекати коли закінчиться велика баночка.