DARIIAKOVACH

ЩО ВЗЯЛА У ВІДПУСТКУ

ЩО ВЗЯЛА У ВІДПУСТКУ

Привіт, красунечки🕊️

Поділюсь з вами вмістом своєї косметички, яку взяла з собою, а от все інше їде у валізі поштою. А також дещо замовила з makeup, що також вже дуже чекаю ☺️

У нас з вами будуть розпаковки ще)

ЩО ВЗЯЛА У ВІДПУСТКУ

Косметичка у мене мініатюрна але доволі вмістка.

Я вам обіцяла детальні огляди на косметику uoga uoga,тому вони всі їдуть в коробочках) Якби не фотосесія, вони б їхали вже без паперового пакування. Але чекайте, бо це розрив у світі косметики. Ви не захочете купувати просту косметику, не мінеральну, я вам це гарантую

  • Отже у мене пудра у відтінку chocolate, тому це бронзер, румʼяна і тіні. На кожен день це ідеальні продукти
  • Також я взяла крем для рук, який ще вам не показувала, пудра також їде, але у валізі.
  • Обовʼязково 2 резинки, щоб можна було зібрати волосся без проблем за потреби
  • Також бальзам для губ, вони у мене дуже сохнуть і без нього ніяк. У мене натуральний від MIXTURA, дуже його люблю
  • Також олівчик для губ від nyx, це якщо на побачення чоловік запросить 😁 а взагалі це олівчик під гарний настрій і бажання намалюватись повністю
  • Туш і гель для брів seventeen. Ну це база
  • Також консилер від nyx, щоб замаскувати втому від поїздки
  • Ну і відливант парфумів, у мене Calvin Klein euphoria. Чомусь знову повернулась до них любов, тому набрала собі в мініатюрку їх, щоб не везти увесь флакон

Їдемо ми в Закарпаття, на Батьківщину чоловіка, побачити всіх, надИхатись горами,лісом і природою

Обіймаю 🤍