Кузя Ю-а

Сухий масаж в боротьбі за красиве тіло! Золоте масло від Lunnitsa

Сухий масаж в боротьбі за красиве тіло! Золоте масло від Lunnitsa

Чому круто робити сухий масаж? Більше про щітку та круте масло від Lunnitsa! Тисни дізнатись більше!

Сухий масаж в боротьбі за красиве тіло! Золоте масло від Lunnitsa

Масаж сухою щіткою — це техніка самомасажу, яка виконується за допомогою жорсткої щітки з натуральною щетиною. Процедура проводиться на сухій шкірі, зазвичай вранці перед прийняттям душу. Проте, я роблю частіше ввечері, адже в силу обставин, ранком в мене не виходить в тій всій метушні.

Основні етапи масажу:

  1. Вибір щітки: Використовується щітка з натуральною щетиною, яка досить жорстка, щоб забезпечити ефективне відлущування, але не настільки груба, щоб травмувати шкіру.
  2. Напрямок рухів: Масаж виконується по напрямку лімфотоку, тобто від кінцівок до серця. Зазвичай починають з ніг, піднімаючись вгору до рук і тулуба.
  3. Техніка масажу: Легкі, кругові або прямолінійні рухи щіткою повинні бути ритмічними, але не надто агресивними.
  4. Тривалість: Процедура займає від 5 до 10 хвилин. Після масажу рекомендується прийняти душ, щоб змити з шкіри відлущені частинки.

От тут в нагоді мені і сталась дуже якісна щітка від Lunnitsa, що є абсолютно натуральною, має приємний ворс, що на травмує шкіру.

Щітка доповнена текстильним фіксатором. Вона зручно сидить на руці і не зісковзує навіть під час активних маніпуляцій.

  • Відлущування: Видаляє ороговілі клітини шкіри, роблячи її більш гладкою та м'якою.
  • Покращення циркуляції крові та лімфи: Масаж стимулює кровообіг і сприяє кращому дренажу лімфи, що може допомогти зменшити набряки.
  • Тонус і еластичність шкіри: Регулярне масажування сприяє покращенню тонусу шкіри і може зменшити прояви целюліту.
  • Енергія і бадьорість: Процедура підвищує загальний тонус організму, що робить її особливо корисною для ранкових ритуалів.

Ця проста і доступна техніка може стати частиною щоденного догляду за тілом, допомагаючи підтримувати здоров'я шкіри та загальний стан організму.

Після масажу і душу я перехожу до наступного етапу догляду і наношу антицелюлітне масло! Також від Lunnitsa!

Антицелюлітна масажна олія від бренду Lunnitsa — це засіб, який допомагає розгладити рельєф шкіри, підвищити її пружність, зволожити та усунути сухість і лущення. Мікс рослинних та ефірних олій активно живить шкіру, сприяє швидкому загоєнню пошкоджень, освітленню пігментації та насиченню клітин корисними мікроелементами.

Основні компоненти та їх властивості:

  • Олія персика: Знімає втому, живить шкіру вітамінами та мікроелементами.
  • Олія кунжуту: Вирівнює рельєф, зволожує, заспокоює шкіру, бореться зі зморшками.
  • Ефірна олія герані: Покращує кровообіг, розгладжує шкіру, має освітлювальні властивості.
  • Ефірна олія ветиверу: Має антисептичні властивості та виражений антицелюлітний ефект.
  • Кедрова олія: Забезпечує ліфтинг-ефект, активно бореться з целюлітом.
  • Олія ладану: Освітлює пігментацію, підвищує тургор шкіри та тонізує її.

Це масло стане надійним помічником у догляді за шкірою, особливо в поєднанні з домашніми методами боротьби з целюлітом.

І доречі, знаю, що в моді телефонні чохли з блисками 😂, а у мене в моді щітка з олійкою 😂 От ідеально пасує 😂