Spodobaieva Maryna

РОЗПАКОВКА

РОЗПАКОВКА
РОЗПАКОВКА

Дуже багато всього закінчилось, тож це тільки маленька частина. Але майже все по списку тож поїхали.

Для обличчя:

  1. Nacific, Квітковий тонер із календули, дуже мені сподобався візуально і складом, плюс шкіра гарно реагує на календулу;
  2. Маска для обличчя глиняна Pyunkang Yul Calming Pore Clear Wash Off Pack, давно в мене в бажаних, нарешті прийшов час;

Скоро закінчиться зволожуюча маска для обличчя, тож буду рада вашим рекомендаціям. Бо знайти щось класне для комбінованої і проблемної шкіри, трохи складно.

РОЗПАКОВКА

Скраби для тіла (ніколи мало не буває):

  1. Цукровий скраб для тіла Mermade Bubble Gum (вже почала ним користуватися, аромат неймовірний);
  2. Sovka Skincare Sorbet Scrub Barbie, спойлер: там мигдаль;
  3. Цукровий скраб з олією ши і перлітом Hollyskin Honey Moon, ох мене тут назва прямо підкупила, виновниця Lana Del Rey.

Волосся:

  1. Розмариновий спрей-стимулятор росту волосся 3в1 Hydrasence Rosemary Water Toner, тільки на днях на нього дивилася в спільноті, як побачила в магазині, відразу взяла;
  2. Крабик для волосся (просто краса, давно такий шукала);

Тут ще б мав би бути просто зволожуючий спрей для волосся, але теж складно з пошуком.

Нігті:

  1. Лак для нігтів Catrice Glossing Glow Nail Lacquer;
  2. Рідина для зняття лаку без ацетону "Десерт" Colour Intense, дійсно після пахне цукерками;
  3. Діамантовий відновлюючий комплекс для нігтів Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional, дуже тонка кісточка трішки не зручно поки.

Макіяж:

  1. Eveline Cosmetics Wonder Match Volume Mascara туш для вій, взагалі новинка, покорила мене виглядом своєї кісточки;
  2. Lamel Make Up Dazzle Glow блиск для губ, дівчата я в захваті, взяла у відтінку 408- Cherry cola;
  3. Олівчики Glambee, не змогла пройти повз, дуже гарні відтінки;
  4. Мила кісточка для пудри.

Інше:

  1. Аерозоль-репелент від всіх літаючих комах та кліщів Gardex Extreme, працює на всі 100, головне не дихати перші пару секунд.

Що зацікавило найбільше? Про що хочеться прочитати першим?

Всім дякую за увагу💗