saybeautyk

La Roche Posay | Mela B3 SPF 30

La Roche Posay | Mela B3 SPF 30
La Roche Posay | Mela B3 SPF 30

Памʼятаєте, як я розповідала про акцію від LRP, де можна було зробити діагностику шкіри і отримати в подарунок пробники з нової лінійки MelaB3?

Хто не бачив, ось тут допис ➡️ https://club.makeup.com.ua/post/38805/

Я протестувала крем з спф 30 і готова поділитися враженнями.

Він призначений для шкіри з вираженою пігментацією, проте підійде і для нормальної також)

Склад збагачений ніацинамідом та інноваційною молекулою мелазіл, що якраз таки і бореться з пігментними плямами.

У мене мініатюрка, повнорозмірна версія - 40 мл, має видовжений носик і коштує приблизно 1000-1300 грн.

Фактор захисту - SPF 30, виробник обіцяє легку текстуру, що підійде навіть під макіяж.

Фільтри:

🟣Uvinul T 150 (Ethylhexyl Triazone) - найбільш потужний та фотостабільний УФ-В фільтр

🟣Tinosorb S (Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine) - високоефективний маслорозчинний фільтр широкого спектру поглинання - UVA+UVB

🟣Mexoryl XL (DROMETRIZOLE TRISILOXANE) - УФ-поглинач широкого спектру дії з двома піками поглинання, один при 303 нм (UVB) і один при 344 нм (UVA).

🟣BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE - активно поглинає сонячне випромінювання в діапазоні 320-400 нм, тому класифікується як УФА-фільтр.

🟣Діоксид титану - фізичний фільтр, порошок білого кольору

Також тут міститься комплекс Melasyl™ (INCI: 2-Mercaptonicotinoyl Glycine) — нова запатентована молекула, розроблена дослідницькою компанією L'Oréal для боротьби з гіперпігментацією. 2-меркаптонікотиноїл гліцин запобігає потемнінню шкіри, спричиненому ультрафіолетовим випромінюванням, і затримці засмаги у здорових суб’єктів; а також вітамін Е як антиоксидант.

Текстура тут справді легка, кремчик рідкий (але не настільки як, наприклад, флюїд спф 50 Лореаль з вітаміном С).

Аромат дуже приємний, не знаю як його описати навіть. Щось фруктово-пудрове)

Колір флюїду - світло-бежевий, шкіру не фарбує і не тінтує.

В нанесенні і носці дуже комфортний - спочатку він доволі блискучий, але згодом поглинається і залишає по собі дуже натуральний та живий фініш.

Волосся і пилюка до шкіри не прилипають.

Нових висипань не викликав, що дуже порадувало. Носик не згорів)

В цілому це все, що я можу сказати по даному крему, протестувавши міні-формат. Він комфортний, мені сподобався і я б взяла повнорозмір, але якось ціна кусається)

Щодо висвітлення пігментації - за 3 рази користування, звичайно, ніяких висновків теж зробити неможливо)