ksnklb

Фаворит цього літа!

Фаворит цього літа!

Дівчата, якраз це я і шукала, і Shelly прочитали думки! Справа у тому, що у мене є кілька ароматичних містів, я обожнюю їх, та цьогорічна спека диктує свої умови, і так я почала шукати зволожуючий міст для тіла, вже і зробила з тоніка спрей для тіла і так рятувала свою шкіру у ці дні. Та Shelly випустили просто супер новинку, перед якою неможливо встояти!
У складі цього спрею є гліцерин, екстракт гранату, пантенол, алантоїн, гідролізована касторова олія, тобто усе, щоб заспокоїти та зволожити шкіру, а завдяки дії спрею, освіжити її.
Як ви вже зрозуміли, я просто в захваті від цього спрейчику і ношу із собою його 🥰.
До-речі, баночка дозволяє це робити, адже вона досить зручна та надійна, об'єм 100ml. Дозатор розбризкує дрібно, хмаринкою.
Спрей легко осідає на шкірі, не залишаючи липкості чи слідів, а якраз освіжає шкіру. І так, як ви вже зрозуміли, найбільше я полюбила у ньому те, що він швидко зволожує шкіру та заспокоює.
Який у нього аромат? Мені він здалеку нагадує щось персикове, такий фруктовий, смачний і не дуже стійкий, тому не буде перебивати парфуми.

Фаворит цього літа!
Фаворит цього літа!
Фаворит цього літа!
Фаворит цього літа!