Annet🦄

Крем під очі з бакучіолом від Mr.Scrubber

Крем під очі з бакучіолом від Mr.Scrubber

Привіт, красуні!

Вже давно хочу написати про цей кремчик. Користуюся ним з червня, коли мене дуже спонтанно покинув мій улюбленець від Shiseido про якого я писала ось тут

https://club.makeup.com.ua/post/27713/

Відповідно я не була фінансово підготовлена до цієї прикрої події, то ж довелося терміново обирати якийсь більш бюджетний варіант. Після тривалої пошуково-досліджувально-порівняльної роботи я обрала ось цей омолоджувальний крем під очі з бакучіолом Bio Retinol від Mr.Scrubber.

Бакучіол мене давно цікавить у засобах, адже ретинолу я ще кілька років прстараюся уникати. А за усіма маркетинговими запевняннями це природний замінник ретинолу і майже такий самий ефектний.

Що сказати... через те, що засобів із ретинолом я до цього часу не мала, то й порівнювати не маю з чим.

Пакування на висоті - тут тобі і ложечка, і кришечка, яка дуже міцно тримається. Я би чесно не образилася на виробника за відсутність ложечки, бо як на мене - чим менше пластику - тим краще. Все одне крем наносимо чистими руками... не знаю. Можливо для когось ложечка потрібна.

Крем густенький, але легко розподіляється по шкірі. Кілька годин шкіра дуже гарно зволожена. Але на ранок є тільки ефект мʼякенької шкіри - шкіра не волога, як було із Shiseido. То ж я абсолютно задоволена цим кремом як денним, але на ніч буду шукати щось більше потужне.

Можливо ви б мені порадили свій улюблений крем під очі? Буду дуже вдячна за ваші рекомендасьйони.❤️

Крем під очі з бакучіолом від Mr.Scrubber
Крем під очі з бакучіолом від Mr.Scrubber
Крем під очі з бакучіолом від Mr.Scrubber