Олена В

Vilhelm Parfumerie Morning Chess

Vilhelm Parfumerie Morning Chess

Зовсім випадково познайомилась з пробничком Vilhelm Parfumerie Morning Chess.

Зізнаюсь, в шахи так і не навчилась грати. Але це не біда😍. Ще є час навчитись!

А ось аромат мені сподобався. Не на собі-а на чоловікові!

Стать:для жінок, для чоловіків, унісекс Класифікація:нішева Тип аромату:шкіряні Початкова нота:Бергамот Нота серця:Гальбанум, Шкіра Кінцева нота:Пачулі, Чорна амбра

Прем’єра аромату:2015

Об'єм:2ml Країна ТМ:США Зроблено в:Франція

Як на мене, він все ж більше чоловічий. Бо гарно промальовується в ньому добротна шкіра і якісь димні нотки разом з зеленню. Дуже насичений, гучний, томний і густий. Не на літо. Скоріше осінь-зима.

Шлейф сильний. І стійкість під стать. І треба не переборщити з нанесенням. Все в міру.

Наче нот небагато, але вони так вдало поєднані! Бергамот чи навіть більше просто цитруси настільки магічно переплітаються з ароматом шкіри, що дійсно хочеться його вдихати і вдихати. Шкіра як із татової шафи, де дублянки висіли і шкіряні рукавиці лежали. У мене саме такі асоціації.

Але на жінці я його не бачу, це суто чоловічий аромат.

Складний парфум, до якого треба трошки звикнути. Не підлітковий, а досить зрілий і непростий. Хімозності і пластикових нот в ньому немає.

Цікаво те, що хоч аромат енергійний (із-за бергамоту), але він дуже заспокоює. Наче ароматерапія разом з психотерапією. Дійсно як гра в шахи: заспокоює розум і душу.

Він достойний знайомства з ним.

Дякую!

Vilhelm Parfumerie Morning Chess
Vilhelm Parfumerie Morning Chess