Stassyababy

Ліпідовідновлювальний бальзам La Roche-Posay Baume AP+M

Ліпідовідновлювальний бальзам La Roche-Posay Baume AP+M

Консистенція

Бальзам має густу та щільну консистенцію білого кольору. Це природно, адже він спрямований на інтенсивне живлення шкіри. Під час нанесення продукт розподіляється по шкірі досить щільно, але не залишає білих слідів. За декілька хвилин бальзам повністю вбирається, що є великим плюсом для засобу з такою консистенцією.

Аромат

Аромат бальзаму майже непомітний. На перший погляд, здається, що він взагалі без запаху, але якщо придивитися, можна вловити легкий аптечний аромат. Це великий плюс для тих, хто не любить яскраво виражені аромати в косметичних засобах.

Ефективність

У холодну пору року моя шкіра стає надзвичайно сухою, з’являються лущення та навіть тріщини. Бальзам чудово справляється із завданням зволоження та живлення шкіри.

Переваги:

  • Ідеальна консистенція для дуже сухої шкіри.
  • Відсутність аромату, що може дратувати.
  • Швидке вбирання
  • Потужний зволожуючий ефект, що робить шкіру м'якою та гладенькою.
  • Інтенсивне живлення, яке помітно вже після першого використання.
  • Заспокійливий ефект, що допомагає зменшити почервоніння.
  • Сгладжує лущення та робить шкіру більш еластичною.
  • Використання як бальзам для губ, що робить його універсальним.
  • Захищає шкіру рук від холодного повітря.
  • Довготривалий ефект, який зберігається на тривалий час.

Недоліки:

  • Ціна може бути високою для деяких покупців.
  • Відсутність лікувального ефекту, що може бути недоліком для тих, хто має дерматологічні проблеми.
  • Може залишати жирну плівочку на шкірі, що не всім може сподобатися.

Висновок

Ліпідовідновлювальний бальзам La Roche-Posay Baume AP+M - це справжній порятунок для сухої шкіри в холодний період. Він надає потужне зволоження і живлення, навіть без лікувального ефекту. Продукт вразив мене своєю ефективністю та багатофункціональністю. Незважаючи на деякі недоліки, я ставлю йому 5 зірок і рекомендую тим, хто шукає надійний засіб для догляду за шкірою в зимовий період.

Ліпідовідновлювальний бальзам La Roche-Posay Baume AP+M
Ліпідовідновлювальний бальзам La Roche-Posay Baume AP+M