lyuba_belllaaa

Швидкомейк бюджетною косметикою

Швидкомейк бюджетною косметикою
Швидкомейк бюджетною косметикою

Отже, що маємо у оригіналі - тьмяна шкіра з пігментацією і порами 🧐

Що хочеться? Трішки блиску та свіжості.

Тому починаю з тону. Зараз мій основний продукт - це сонцезахист Coloriscence Sunforgettable® Total Protection Face Shield Classic (SPF 50), але його відтінок світлий. Тому дістаю наш улюблений Purito Cica Clearing BB cream (мій відітнок 23). Ідеально криє, має нетйральний бежевий відітнок і тримається, як прибитий.

Моя наступна любов (це вже мій третій олівець!) Catrice Eye Brow Stylist

Мій відтінок Date with Ash-ton - холодний тауповий олівець, який зафарбовує поверхню, або домальовує волоски - у залежності від гостроти заточування і ваших бажань.

Свіжий макіяж для мене без румян не можливий - тому додаю Kiko Milano Water Eyeshadow 219 Flamingo. Заходжу ними на вилиці і трішки на верхню повіку під брову. Це візуально підтягує повіку. Класний кораловий відтінок - луже пасує влітку😍

Далі - новий улюблений блиск для губ за 35 (так, це не помилка!) гривень 🤩 Essence Juicy Bomb Shiny Lipgloss - мій відтінок 102 Witty Watermelon - рожевий з холодним мілким шимером. Виробництво - Польща. Може я косметичний сноб, але не люблю наносити на слизову продукти вироблені в Китаї, тим більше текучі як блиск.

Останній але найбільш улюблений продукт це Зволожуючий крем з ефектом сяйва GLAMGLOW GLOWSTARTER. На жаль, знятий - я домазую останню мініатюрку.

Американська марка, дуже якісних кислотних масок та засобів для сяяня обличчя.

Цей засіб це такий тендітний але пігментований перлинний блиск. Наношу на вилиці, арку над губою та спинку носа.

Туш Maybelline New York Lash Sensational Firework - приємне подовження, натуральний ефект.

Такий мейк займає у мене 10 хвилин з перервою на каву і патчі.

Загалом, зрозуміла з віком - що найкращий мейк це добрий настрій і посмішка. Але цей варіант теж непоганий 😀

Чи пробували щось з підбірки? Як вам ці продукти?

Швидкомейк бюджетною косметикою
Швидкомейк бюджетною косметикою
Швидкомейк бюджетною косметикою