Alina🍒

Парфумований крем для рук від Mr.Scrubber

Парфумований крем для рук від Mr.Scrubber

Вітаю, дівчата🤍

Впевнена, що в кожної з вас є декілька улюблених кремів для рук, які лежать у кожній сумочці, адже для мене зволоження рук - це один з найголовніших етапів у рутині🌿

Запрошую вас до свого огляду і, можливо, цей кремчик також стане вашим улюбленцем🦆

Дякую моїй любій O_Skomska за цей милий і такий необхідний подарунок🤍

Парфумований крем для рук від Mr.Scrubber
  • кремчик у мініатюрній м'якій тубі, розміром менше моєї долоні, тож він легко поміститься навіть у кишеню
  • дизайн у біло-рожевих тонах із зображенням качечки в короні🦆, обожнюю подібні цікаві оформлення, тож тут у саме сердечко
  • під кришечкою була додаткова захисна мембрана з фольги

Об'єм: 30 g.

У мене крем із назвою Magic Duck🦆

  • консистенція легка та кремова, завдякі формулі невагома і зовсім не відчувається на руках
  • аромат крему - це окрема насолода, бо пахне він квітковим нектаром та стиглим синім виноградом🍇
  • крем не залишає липкої чи жирної плівки після нанесення, що для мене надважливо
  • майже моментально поглинається шкірою, що є великим плюсом для мене, оскільки я не люблю довго чекати, поки щось вбирається
  • сам крем ніжний та невагомий, після якого руки чудово зволожені та шовковисті на дотик
  • а приємним бонусом буде смачний квітково-виноградний аромат

Крем чудово зволожить та пом'якшить ваші руки, швидше загоює якісь мікро подряпинки та подарує приємний парфумований солодкий аромат🌸

Необхідна дрібничка, якій знайдеться місце у будь-якій сумочці)

А особливістю є те, що бренд не тестує свою косметику на тваринках, тож підтримати нашого рідного виробника сама користь та неабияке задоволення🤍

Дякую кожній за увагу🦆