Alyona Fedyk

Наклейки для нігтів Arley Sign: легко, швидко, креативно

Наклейки для нігтів Arley Sign: легко, швидко, креативно
Наклейки для нігтів Arley Sign: легко, швидко, креативно

Про наклейки та тимчасові тату від українського бренду Arley Sign я чула багато хорошого. Обожнюю їхнє оформлення, креативність та фантазію, адже колекція просто гігантська: від квіткових орнаментів до мотивуючих написів, від дитячих малюнків до патріотичних елементів…

Неважливо, користуєтесь ви звичайним лаком, як я, чи гелевим покриттям – ці наклейки вам підійдуть. Їх використовують навіть майстри у салонах, бо з ними дійсно легко працювати.

Думаю, що кожна з вас вже знає:) Але я все-одно напишу.

  • Вирізаєте потрібний малюнок.
  • Кидаєте його у воду та чекаєте, поки він самостійно від’єднається від паперової основи.
  • Акуратно перетягуєте його пінцетом на нігтик.
  • Залишки води можна прибрати серветкою.

Спочатку я переношу всі елементи, які мені потрібні, на нігті, а вже потім покриваю все це топом. Наклейки фіксуються дуже надійно:) В якості основи краще брати матові нюдові відтінки, бо це дійсно більш стильно. Але і глянець підійде. Дуже актуально наносити дизайн на “оголені” нігті або на прозору основу. Обов’язково зроблю такий манікюр та поділюсь з вами.

На відміну від інших водних наклейок для нігтів ці не потрібно вирізати по контуру. Вони від’єднуються від основи чітко по формі малюнку, тому їх можна наносити навіть на край нігтя або біля самої кутикули. Дуже тоненька плівка з малюнком, який нанесений органічними фарбами.

Дуже багато написів, контурних малюнків – планети, карти, літаки, – є навіть кольорові слайдери, безліч зображень визначних пам’яток, символів міст та країн світу. Впевнена, жодна наклейка не лишиться на паперовій основі:)

Розкажіть, чи любите ви слайдери для нігтів та чи пробували щось з Арлі. Буду рада почути про ваш досвід:)