Nastina

Перший раз купила помаду ЛЕДІ від AVON і не пошкодувала!

Перший раз купила помаду ЛЕДІ від AVON і не пошкодувала!

Доброго усім дня!

Помаду ЛЕДІ від Ейвон я бачила ще з дитинства, мені завжди подобався її мініатюрний стік і лаконічний дизайн.

Ніяк не могла обрати потрібний колір, тож придивлялася довго і все відкладала покупку. Тривалий час мені подобався відтінок Капучино, але в якийсь момент він мені здався занадто світлим, і від його покупки я відмовилася. Взагалі, на вибір було близько 10 відтінків, і врешті-решт я обрала "Ікона стилю", він мені здався , красивим, глибоким і цікавим.

Отримала замовлення досить швидко і почала тестувати нову помадку. Вона була додатково запакована у захисну слюду, а сам футляр виконаний з щільного пластику, довгообразий, ковпачок добре закривається.

Найперше, що я одразу зробила - це понюхала саму помаду, І відчула неймовірно приємний квітково-солоденький аромат косметики, притаманний саме ейвонським помадам. Останнім часом такий аромат мають лише помади "Леді" в AVON.

Легка та комфортна в нанесенні, м'яка та тануча. Не надто сильно сяє, сатинова. Нижче можете побачити свотчі та фото, на якому я не користувалася олівцями та пензликами і просто нанесла помаду прямо зі стіку. Мені надзвичайно подобається результат, помада дійсно виглядає багатогранно, і підійде на будь-який випадок. Від легкого денного макіяжу до насиченого вечірнього.

У кого були помадки Леді від Avon, діліться вашими улюбленими відтінками у коментарях нижче!

Перший раз купила помаду ЛЕДІ від AVON і не пошкодувала!
Перший раз купила помаду ЛЕДІ від AVON і не пошкодувала!
Перший раз купила помаду ЛЕДІ від AVON і не пошкодувала!
Перший раз купила помаду ЛЕДІ від AVON і не пошкодувала!