Nastina

Бюджетний прозорий лак для нігтів

Бюджетний прозорий лак для нігтів

Привіт-привіт!

В нещодавньому пості про мої лаки для нігтів, я згадала, що сама собі роблю і манікюр і педикюр. Відповідно, мені потрібен і прозорий лак, який я використовую як базу і верхнє покриття - закріплювач.

Цього разу я шукала недорогий, чи навіть дешевий закріплювач. Бо цей продукт має властивість ставати каламутним, густішати.

І тому вибрала лак для нігтів "Міні" від Jovial Luxe. Флакончик з 5 мл прозорого лаку коштував трохи більше 20 гривень.

Користуюся цим лаком вже 3 місяці і за цей час я ним закріплювала кольоровий лак, використовувала базу, зупиняла стрілку на капронових колготках і могла просто в 2 шари пофарбувати ним нігті, виглядало дуже гарно і лаконічно. Сяйво було приємне, нігті виглядали здоровими і доглянутими та сам лак добре тримався впродовж 10 днів.

Та від того, що я ще наносила його зверху підсохлого кольорового лаку, він помутнішав. Але це зовсім не впливає на його властивості, тому продовжую ним користуватися.

За свої гроші це супер вигідна покупка, бо річ мультифункціональна і якісна. Рекомендую цей лак до покупки, 10/10

Бажаю вдалих покупок, до побачення!

Бюджетний прозорий лак для нігтів
Бюджетний прозорий лак для нігтів
Бюджетний прозорий лак для нігтів