Дарина🦉

Лікувальний препарат для нігтів 8 в 1

Лікувальний препарат для нігтів 8 в 1
Лікувальний препарат для нігтів 8 в 1

Всім привіт!

Моє лікування нігтів продовжується. І я досі шукаю гарний та бюджетний лікувальний засіб. Перед цим користувалась "Розумною емалью" від Frenchi, допис робила тут

https://club.makeup.com.ua/post/26011/ . На цей раз обрала лікувальний засіб 8в1 "Здорові нігті" від Eveline Cosmetics, бо дуже багато позитивних відгуків про цей засіб.

Що обіцяє виробник після 10 дней використання:

- швидку регенерацію нігтьової пластини

- дзеркальний блиск

- що нігті стануть довгими та здоровими.

Також дає поради щодо використання:

День 1 - нанесіть засіб на нігті без покриття.

День 2 - нанесіть другий шар продукту.

День 3 - зніміть 2 шари за допомогою рідини для зняття лаку.

Повторюйте процедуру протягом 2-3 тижнів. Потім використовуйте засіб, як базу під лак.

Зовнішній вигляд.

Упакован в картонну коробочку, на який є вся потрібна інформація для користувача. Прозорий фланончик из скла, об'ємом 12 мл.

Аромат та консинстенція.

Запах як у звичайного лаку (хімозний, не дуже приємний), але на нігтях після підсихання не відчувається. Консистенція в міру рідка. Гарно ложиться та розподіляється по ньгтьовій пластині. Рідина світло білого кольору, майже прозора.

Склад:

Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride/Trimellitic Anhydride/Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua (Water), Formaldehyde, Acetyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/Fumaric Acid/Phthalic Acid/Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI 77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Активний комплекс b Nail надає лікувально-терапевтичний ефект, зміцнює та потовщує нігтьову пластину.

Діамантовий пил утворює на поверхні тверде покриття, захищає від розшарування та ламкості, стимулює ріст здорових нігтів.

Враження від застосування та результат.

Використовувала я його більш 10 днів, як самостійний засіб.

Плюси:

- дуже охайно виглядає на нігтях

- нігті сталі набагато міцніше

- почала вирівнуватися нігтьова пластина

- навіть з'явилась маленька довжина нігтів

- економічний в використанні

- бюджетний

Eveline Cosmetics приємно мене дивує останній час. Треба спробувати ще якісь засоби. Дуже зацікавила сиворотка для росту вій.

Всім дякую за увагу!❤️

Лікувальний препарат для нігтів 8 в 1
Лікувальний препарат для нігтів 8 в 1
Лікувальний препарат для нігтів 8 в 1
Лікувальний препарат для нігтів 8 в 1