Дарина🦉

Розумна емаль Frenchi

Розумна емаль Frenchi

Ми з моїм намальованим зайчиком вирішили нагадати, Вам, щоб Ви не забували про свої нігті.

Я рік тому перестала робити гель лак, і досі приводжу нігті до тями. Бо скільки я себе памятаю, в мене завжди були зроблені нігті (гель, акрил, покриття). Відростити свою длину не виходе, 2 мл то мій максимум. Нігті дуже мякі та страшено ломаються. Тому вирішила зробити довгу перерву.

І ось один засіб який дуже мені подобаеться, це "Розумна емаль" Frenchi Корекція неоднорідних нігтів.

Зовнішній вигляд. Гарний флакончик, з товстого скла, матового кольору. Ковпачок дуже міцно закручується, рідина не застигє. Обєм 11 мл.

Емаль має дуже гарний та приємний світло-молочний колір. Фініш на нігтяг "атласний блиск".

Засіб дуже простий та зручний в застосуванні. Можно використовувати як самостійно так і під лак. Я використовую самостійно, тому наношу три шари. Бо після одного, залишаються прозорі прожилки. Зручний пензлик, але багато набирає на себе емульсії.

Склад : 

Этил ацетат, бутил ацетат, изопропиловый спирт, нитроцеллюлоза, неопентил гликоль, стеарин акрилат сополимер, двуокись кремния, стеаралкониум бентоніт, диацетоновий спирт, цитрусовая кислота, кальцій, пшеничний протеїн, алоэ, CI 60725.

Кальцій, який є частиною формули, зміцнює нігті, а екстракт алоє та пшеничний білок,зволожують нігтьову пластину.

Результат:

  • Нігті стають міцнішими, зволоженими та пружними.
  • Набувають прибавливого блиску.
  • Нігтьова поверхня стає рівною та гладкою
  • Бюджетний варіант.
  • Тримається на нігтях 4-5 днів .

Треба обрати собі ще щось від Frenchi, тільки прозорого кольору.

Чи користуєтеся Ви такими засобами?

Всім дякую за увагу!

Розумна емаль Frenchi
Розумна емаль Frenchi
Розумна емаль Frenchi