Alina_Demchenko

Загубленні посеред таємничого острова: Bibliotheque de Parfum Lost in Bali

Загубленні посеред таємничого острова: Bibliotheque de Parfum Lost in Bali
Загубленні посеред таємничого острова: Bibliotheque de Parfum Lost in Bali
Загубленні посеред таємничого острова: Bibliotheque de Parfum Lost in Bali
Загубленні посеред таємничого острова: Bibliotheque de Parfum Lost in Bali

Наче книжки на поличках, парфуми містять в собі дивовжні історії. Вони можуть передати емоції, почуття і створити в розумі цілі світи. Парфуми консервують ваш особливий момент і кожен раз, коли ви підносите цей аромат до носу - ви переноситесь в ту мить. Тому складно обрати один, так само як назвати одну улюблену історію, одну пісню, один спогад.

Концепція колекції "THE COLLECTION" , як і в цілому оформлення бренду - для мене цілком зрозуміле. Це різний настрій, різні історії і персонажі перенесені в рідку формулу.

Коли я отримала свою "Книгу", перше що вирвалось з моїх губ, це вигуки захоплення та здивування. Невже аромат стане частиною моєї парфумерної історії?

Взагалі, про бренд Bibliotheque de Parfum, я знала вже досить давно. Ці дивовижні книжки, я бачила на поличці моєї подруги, в офлайн магазинах містах і не помітити їх дуже складно. На оксамитовій обкладинці красують золотисті букви з вензелями, а верхня частина коробки імітує сторінки дуже товстої книги з цікавою історією. Відкривши першу сторінку, ми бачимо скарб, який схований всередині.

Як і якість коробки, сам флакон виглядає дуже круто. Міцне скло, рефляна поверхня нагадує якийсь елексир з магічним зіллям. Кришка флакону доволі масивна і важка, прикрашена комбінацією букв. Виглядає як справжній фамільний герб. Чесно, було навіть складно повірити, що виробляється така краса в Україні, а його коріння йде з мого рідного Харкова.

Загубленні посеред таємничого острова: Bibliotheque de Parfum Lost in Bali
Загубленні посеред таємничого острова: Bibliotheque de Parfum Lost in Bali
Загубленні посеред таємничого острова: Bibliotheque de Parfum Lost in Bali
Загубленні посеред таємничого острова: Bibliotheque de Parfum Lost in Bali
Загубленні посеред таємничого острова: Bibliotheque de Parfum Lost in Bali

Борт самольота Oceanic 815 потерпів відхилився від заданого курсу і потрапивши у турбулентність, зазнав аварії. Пасажири, що вижили, опинилися на тропічному безлюдному острові і разом з ними і я.

З перших секунд, аромат заволодів моїми думками і створив чіткий образ цього острова. Це широкий пляж, тропічні джунглі і жодного звуку цивілізації. Не знаю як там з Балі, але цей аромат для мене - точнісенький безлюдний тропічний острів, де за кожним деревом ховаються таємничі ноти і пригоди.

Ще з флакону, в ньому відчуваються молочні, кокосові ноти. Він здається густим, затумаює погляд, наче з пітьми вийти на сонце. Легка трав'янистість пробивається через райську насолоду і додає легкої пікантності.

Після розпилення, аромат легкою димкою, наче океанічним бризом, сідає на шкіру. Чи то аромат так діє, чи то сонце вийшло з-за хмар, але і на серці і в кімнаті - стало світліше. Перші ноти які я відчула - перець. За ним поспішила маслянистість, яка свєю фужерністю, лише підкреслила гостий старт. Цю ноту, я вважаю доречною для цього аромату. Вона робить початок доволі цікавим і підсилює мою уяву. Що за масляниста нота вилазить - я не можу відповісти. Вона складно читається саме мені, але не думаю що вона головна красуня старту. По мірі того, як аромат всідається на шкірі, до перця приєднується пряний кардамон, трошки цукровий і авжеж фісташка. Вона м'яка, трошки солодка і густа. Дуже схожа на легкий фісташковий крем який використовують кондитери. Подалі від тіла, вона відчувається більш насичено, а ось на шкірі панує танок спецій і іланг ілангу. Хочу признатися, що перші два дні - не відчувала іланг-іланг. Солодкий, кремоподібний аромат фісташки і кокоса так загіпнотизував мене, що я весь час відчувала лише його, ігноруючи всю іншу композицію.

Іланг-іланг в цій піраміді звучить гарно, насичено. Біля шкіри доволі концентровано, має легку солоність в собі, але м'які солодкі ноти, роблять цей аромат таким спокусливим, що течуть слюнки. Ця квітка рає і солодко і терпко, зігріває і охолоджує водночас. Чим більше присків, тим більше вона домінує над всією композицією.

Аромат продовжує вивільняти все нові і нові ноти. Кокос, не дивлячись на багато нот, які йдуть в сторону гурманіки, має інше направлення. Він все ще вершковий, все ще солодкий, але кремоподібний. Він 1в1 як в Coco Vanilla від VS (саме в батері/лосьйоні),хоча Фужерність і пряність, яка все ж таки добралась до кокоса, робить його схожим більш COCO Chil, теж лосьйон від VS, але з додаванням однієї трав'янистої нотки.

Аромат не має кричащого шлейфу, він має досить лагідне звучання. Він добре тримається саме близько до тіла, але під впливом теплого повітря, цю красу почуєте не тільки ви,а й всі оточуючі. Мені подобається як фісташка і кокос гарно поєднуються і легкому шлейфі навколо мене.

  • Старт: Фісташки, бергамот, кардамон і рожевий перець. З старту я не відчуваю лише бергамот, але я впевнена, що вся маслянистість старту - все через нього. Фісташка дуже любить проявлятися в різні часи. Вона лізе усюди, як впринципі і кокос.
  • Середні ноти: тубероза, іланг-іланг і жасмін. Тубероза додає тепла і солодкості, підкреслює красу і магічність іланг іланга. Жасмін прямо не відчувається, але думаю він відповідає за "лосьйоне" звучання кокосу. Мені подобається, що я чую чітко лише іланг - люблю цю ноту.
  • База: кокос, амбра, боби тонка, бензоїн. Якщо задуматись, то кожна нота трошки відчутна. Вперший раз, протестувавши аромат, я чітко відчула смажений солодкий мигдаль, а коли в діло вступав кардамон, я думала що біля носа крутиться легка кориця - все це прояв бобів тонка. Це багатограний, складний компонент, який додає стійкості, солодкості, легкої пряності і солодкої деревини. Амбра скоріш за все лише посилила красу іланг-ілангу. Бензоін відводає за солодкі вершкові аромати - кажу, молочко))) Що відчувається яскраво і одразу - це кокос.

Цей аромат таємничих джунглів, дійсно став гарним доповненням в моїй колекції і не секрет, що його дальній родич, був моєю мрією, але далекою мрією . Звучання ілангу, гра кокосу і інших нот, зробили його унікальним на поличці, але в той же час - частиною однієї особистості, частино однієї історії.

Lost in Bali - лише перший том, і не останій в моєму знайомстві з цим брендом, та й взагалі, в моїй парфумовій бібліотеці.