alexa_brodskaya

Хотіла я гладенькі ніжки…

Хотіла я гладенькі ніжки…

Всі кажуть, що Venus це Айфони серед бритв. Схоже, що я не можу знайти ту, яка підійде мені. 😭

Трошки про мій досвід 🤔

Завжди дивувалась як же дівчата роблять собі гладенькі ніжки. Завжди у мене хоч і виглядало гладенько, але якщо провести, то я відчуваю пеньки. Навіть після скрабування або пілінгу 😔 Мені порадили використовувати бритви з пʼятьма лезами. Тому я склала список бритв, які маю спробувати.

Дизайн цієї бритви неймовірний 🥰 Вона трошки важче, ніж інші за рахунок залізного корпусу. Мені дуже зручно сидить в руці.

Зберігаю я її у ковпачку з леза.

По периметру є мильні бортики. Мені не відрізняються по відчуттям від бритв без них. Але як же ці масивні борти заважають при бритті. На ногах нормально. А ось в зоні бікіні на пахвах мені не зручно максимально.

Проблема з залишками пеньків так і залишилась зі мною. Здається менше ніж від бритв з трьома лезами, але все одно є. Тому буду рада почитати ваші лайфхаки. ❤️

Висновок😊

Якщо чесно, своїх грошей вона не варта. Красивий дизайн, але з такими габаритами змінного леза дуже важко у труднодоступних місцях побрити.

Хотіла я гладенькі ніжки…
Хотіла я гладенькі ніжки…
Хотіла я гладенькі ніжки…