Pilirina 💛💙

Avenue Des Parfums: Marc-Antoine Barrois чи Tom Ford?

Avenue Des Parfums: Marc-Antoine Barrois чи Tom Ford?
Avenue Des Parfums: Marc-Antoine Barrois чи Tom Ford?
Avenue Des Parfums: Marc-Antoine Barrois чи Tom Ford?
Avenue Des Parfums: Marc-Antoine Barrois чи Tom Ford?
Avenue Des Parfums: Marc-Antoine Barrois чи Tom Ford?

Обираючи аромат, потрібно зважати на безліч чинників. Якщо ви з тих, хто любить заявляти про свою присутність у приміщенні за допомогою стійкого, нішевого аромату від якого вмирає все живе навколо - то цей допис не для вас. Але якщо ж ви не страждаєте скептицизмом, як я і полюбляєте шукати більш бюджетні аналоги на селективну нішу, то дещо для вас знайшла цікавеньке.

Ці пробні варіанти бренд мені прислав у подарунок до замовлення. Чесно кажучи, вони мені сподобалися і я вирішила поділитися з вами своїми ольфакторними відчуттями. Тільки, камон, ви ж памʼятаєте, що у своїх відгуках, порівнюючи нішу і більш бюджетних фланкерів, я завжди враховую ціновий сегмент? Тож, поїхали! 💨

Avenue Des Parfums: Marc-Antoine Barrois чи Tom Ford?

Вдала заміна класичного Ganymede Marc-Antoine Barrois, але у більш монотонному звучанні. Не Ganymede Extrait, бо не чую тут ладанності та гіркуватих нот безсмертнику. І це добре. Без мінеральних нот. Стійкість та дифузія гарні - до 3-х годин тримається на моїй холодній шкірі. В цілому ДНК класичного є. Вдалий дюп.

Вважаю Grand Budapest якісним бюджетним аналогом Ganymede. Принаймні, це не 300 баксів за флакон. Подобається. Користуюся залюбки. Не досвідчені носи не відрізняють його у шлейфі. Рекомендую за ці гроші брати одразу кілька флаконів.

Сподобався найбільше з усієї моєї колекції від Avenue. Я - фанат Ombré Leather від Tom Ford. Але виключно у першій варіації з глухим чорним флаконом 2018 року випуску, автором якого є Sonia Constant. Ось цей бюджетний дюп, на мій погляд, має подібне звучання.

Тут все прекрасно, починаючи від самого аромату, закінчуючи стійкістю. Помітний, добре скроєний шкіряний парфум з деревним звучанням на фоні якого чітко відчуваю фіалкові відголоски та нотки тютюну. Інші ноти його красиво доповнюють. Звісно, звучить не так натуралістично, як шкіра Форд, тут більше синтетичних нот, монотонний, але за цю ціну я придбаю собі повномірний флакон. Тож, моя рекомендацію любителям шкіряної артилерії!

Щиро рекомендую познайомитися з цими парфумами від українського бренду Avenue Des Parfums - вони мають вдале звучання, непогану стійкість та розкішну ціну.