Lily♥️

Найкращий тон Shiseido «сяюча доглянута шкіра»

Найкращий тон  Shiseido «сяюча доглянута шкіра»

Цей тональний засіб Shiseido Synchro Skin Glow Luminizing Fluid Foundation вказаний,як зволожуючий розяснюючий тональний крем SPF 20 (стійкість саказана до 8 годин).

Відразу скажу, що мій тип шкіри комбінований! Купувала у відтінку 2N ( відтінок досить універсальний).

Властивості:

  • природно вирівнює тон шкіри та дарує їй здорове сяйво
  • зменшує помітність дрібних зморшок і пор
  • запобігає надмірному блиску шкіри, водночас утримуючи її зволоженою
  • захищає шкіру від негативного впливу сонячного випромінювання
  • має легку консистенцію, що не обтяжує шкіру обличчя
  • вирівнює структуру шкіри, усуваючи сухість
  • засіб можна наносити шарами, рівень покриття — від легкого до середнього
  • некомедогенний засіб, пройшов дерматологічне тестування

Склад:

  • арганова олія, олія з насіння журавлини й екстракт насіння юзу — зволожують та утримують вологість у шкірі
  • екстракт чебрецю — має антиоксидантні властивості
  • SPF 20 — захищає від сонячного випромінювання

Спосіб нанесення:
Перед використанням добре струсніть флакон. Наберіть засіб на пучки пальців і нанесіть на обличчя, ретельно розтираючи від центру до країв. За потреби нанесіть ще один шар, щоб досягнути належного покриття.

Які мої висновки:

Я користувалася цим засобом більше року, отже маю свої враження.

Тон має досить помітні блискітки, текстура рідка, але на шкірі виглядає дуже природньо. Ніби це ваша така сяюча шкіра. Оскільки тон має досить рідку текстуру, лягає легким шаром, але маскує непогано!

Його досить просто наносити навіть пальцями, лягає рівно! Тон не оксиляється протягом дня , підлаштовується під ваш тон шкіри! Стійкість дійсно висока, тримається протягом дня, хоча на шкірі не відчувається! Не забиває пори.

Я довго вагалася, бо як правило без затесту складно придбати! Але мої щирі рекомендації, засіб класний! Це той випадок, коли ціна продукту повністю відповідає якості! А ще великий плюс термін використання після відкриття: 24 місяці!

Найкращий тон  Shiseido «сяюча доглянута шкіра»