Yana Osyka

Summer Fridays Lip butter Balm for Hydration & Shine, Pink Sugar

Summer Fridays Lip butter Balm for Hydration & Shine, Pink Sugar
Summer Fridays Lip butter Balm for Hydration & Shine, Pink Sugar

Як би я могла обирати колір то взяла б Vanilla Beige. Але це продукт з набору тому маємо що маємо.

Pink Sugar майже прозорий, з легким теплим рожевим кольором. На губах я його практично не бачу. Наче намазалась гігієнічною помадою. Це якось не цікаво. Пробувала користуватися з олівцем - так краще, але не ідеально.

По формулі бальзам ніжний, мʼякий. На вустах приємний, комфортний. Чудове пакування дає можливість наносити його без дзеркальця. Прикольно для подорожей. Закинув в сумку, дістав, освіжив губи та поїхав у справах.

Тут величезний обʼєм - 15 грамів. Не знаю скільки років знадобиться, щоб його закінчити, але я намагатимусь.

Після використання губи стають трохи мʼякішими. Не як після маски Laneige, але також нормально.

Загалом бальзам як бальзам. Можливо проблема в тому, що в мене не було поганих продуктів в цьому сегменті косметики. А можливо це через те, що я не маю великого досвіду використання бальзамів. На мою думку, це звичайна мазюкалка для губ. Коли не хочеш думати що нанести, використовуєш це. Готово і все, мінус одна проблема про яку треба думати кожен день.