Vikulyk

Чуттєвий аромат жіночності

Чуттєвий аромат жіночності

Аромат богемний, сексуальний, манкий, це про тепле море, і захід сонця. Вдихаючи аромат хочеться кинути все і поїхати десь в теплі країни.

Чуттєвий аромат жіночності

Піраміда:

Початкова нота: Водяний жасмин, Зелений мандарин, Квітка імбиря

Нота серця: Ваніль, Сіль

Кінцева нота: Кашемірове дерево, Сандал, Сіра амбра

Парфум поєднує в собі : солонуваті, солодкі, ванільні нотки з легенькою імбирною свіжістю. Для мене це відчувається, як суміш солодкого з соленим, гарячого з холодним.

Все ж вони більш солодкі, теплі, але не душать. Мені подобається загравання між собою цікавих ноток аромату, я вважаю, що зібрані вони тут цікаво, і взагалі-ідеально.

Аромат доволі насичений, мені достатньо одного пшика навіть на тіло, і він залишається зі мною на весь день, крім того я відчуваю цей чудовий шлейф, який так любить підносити вітер.

Флакончик добротний, розташований в класичній коробочці бренду Avenue. Колір водички-янтарний.

Асоціюється цей аромат з відкритою товаристською жінкою, до якої так і тягне, вона викликає прихильність і приємні емоції від спілкування, можливо навіть якесь тепло на душі.

Вартість, як на мене-доволі лояльна, за цю якість, тому не бачу ніяких перепон, щоб спробувати такий гарний аромат не за всі гроші світу.