𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

#mostexpensiveproductsmakeupclub

#mostexpensiveproductsmakeupclub

Із задоволенням приєднуюсь до цього класного челенджу.

У цьому дописі показую топ-3 найдорожчих продукти із різних категорій, які зараз є в моїй косметичці.

#mostexpensiveproductsmakeupclub

Крем-гель Ahava Time To Hydrate Active Moisture Gel Cream

Знайомство з цим засобом від ізраїльського бренду почалось з пробника. Крем-гель настільки мені сподобався, що я одразу придбала повний формат. Зараз це найдорожчий крем у моєму догляді.

Це була любов з першого нанесення. Я давно шукала саме такий крем з легкою текстурою, щоб добре зволожувач, швидко вбирався і гарно доглядав за шкірою обличчя. І все це я знайшла у ньому. Крем-гель насичує епідерміс вологою, вирівнює тон, залишає близький до матового фініш, ідеальний в якості бази під макіяж, не обтяжує, не скочується. Одним словом - прекрасний.

Він буде особливо актуальним для жирного і комбінованого типу, а також чудово підійде власницям нормального і сухого. Для мене це знахідка і справжній скраб. До того ж, у крем-геля багатий склад з безліччю корисних компонентів.

Urban Decay Vice Lipstick

Ця помада від Urban Decay - наразі найдорожча серед моїх інших. Вона має оригінальне оформлення. Футляр виглядає круто, нагадує гільзу.

Формула помади шикарна, вона кремова, добре лягає і зволожує, комфортно відчувається, але відтінок, нажаль, не мій.

Це той випадок, коли річ зараз більше виконує функцію прикраси.

Туалетна вода DSQUARED2 Wood Pour Femme

Покупка цього парфуму була спонтанною, що зі мною буває рідко. Зазвичай я довго роблю свій вибір, придивляюсь, роблю затести, читаю відгуки... Але Wood Pour Femme від DSQUARED2 якось одразу мене зачарував і я без роздумів його взяла.

Аромат належить до групи квітково-деревинні-мускусні.

Піраміда

Початкові ноти: малиновий лист, магнолія, мандарин, конвалія;

Ноти серця: османтус, жасмин;

Кінцеві ноти: світле дерево, амброксан, кедр.

Дуже приємний аромат, свіжий, легкий, з яскравим фрукто-квітковим стартом і ягідно-деревинною підкладкою. Найбільше виділяється малина. Стійкість у парфума гарна. У флаконі залишилось зовсім трохи.

Зараз планую взяти якийсь новий аромат, але цей залишив приємні враження і зв'язані з ним спогади.