Олешко Анна💜

Олія для вмивання обличчя Bielenda Rose Care Трояндове масло, 140мл

Олія для вмивання обличчя Bielenda Rose Care Трояндове масло, 140мл

Олійка має неймовірно легку консистенцію, приємний аромат, непогано очищує, гибоко живить і зволожує шкіру.
Переваги:
🌹Не сушить, не стягує.
🌹Має заспокійливі властивості.
🌹Надає гладкість та шовковистість. Шкіра оксамитова та ніжна.
🌹Олія троянди має антибактеріальну та протизапальну дію, освітлює пігментні плями. Дуже люблю використовувати влітку запашну воду з трояндою замість тоніку.
🌹Комплекси ANTI-OX та ANTI-POLLUTION борються з першими ознаками старіння.
🌹Гіалуронова кислота сприяє виробленню колагену та еластину, для підтримки оптимального гідроліпідного балансу клітин.

Склад товару
Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Caprylic/Capric Triglyceride, Glycine Soja (Soybean) Oil, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Ethylhexyl Stearate, Rosa Canina (Fruit) Oil, Glycerin, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hyaluronic Acid, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Beta-Sitosterol, Squalene, Ascorbyl Palmitate, Lecithin, Propylene Glycol, Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Limonene

Як застосовувати?
Обов'язково збовтайте олію перед застосуванням! Вода повинна бути теплою, бо в холодній воді процес перетворення олії в емульсію сповільнюється. Спочатку не могла зрозуміти чого ж не працює.
Я наношу на сухе обличчя, розподілю та роблю легкий масаж як з іншими доглядовими засобами, а вже потім змочую руки в теплій воді спінюю та змиваю. Піни як такої немає, але відчуття жирності зникає.


Моя шкіра чутлива суха. Наношу олію потім гель для вмивання чи пінку. Без них макіяж не знімає повністю.
Можливо саме через двоступеневе очищення немає проблем з забитими порами. Бо бачила відгуки, що засіб камедогенний. Дозатор працює відмінно, одного натискання вистачає на обличчя та зону декольте.
Користуюсь засобом вже рік постійно мені повністю підійшов. Взагалі більше намагаюся використовувати м'які засоби, бо маю дуже суху шкіру з почервоніннями та лущенням.

Олія для вмивання обличчя Bielenda Rose Care Трояндове масло, 140мл
Олія для вмивання обличчя Bielenda Rose Care Трояндове масло, 140мл
Олія для вмивання обличчя Bielenda Rose Care Трояндове масло, 140мл
Олія для вмивання обличчя Bielenda Rose Care Трояндове масло, 140мл
Олія для вмивання обличчя Bielenda Rose Care Трояндове масло, 140мл