Vikulyk

Мої враження про Honest

Мої враження про Honest

Тож давайте розбирати 5 продуктів)

  1. Регенерувальний крем для ніг Honest Products JAR №7
Мої враження про Honest

Знаходиться у зручному компактному тюбику. Сам крем жовтого кольору, з доволі густою текстурою, яка легко розприділяється.

Аромат тут солодкий, фруктовий, нагадує запах шкірки персика.

Крем гарно живить і зволожує ніжки. Він наче створює захисну плівку, яка довго утримує вологу в шкірі.

В мене доволі суха шкіра ніг, то він її добре пом‘якшує і тонізує, і візуально вона виглядає краще.

2.Делікатне рідке мило Honest Products JAR №11

Мені подобається естетичне і лаконічне упакування цього мила, виглядає доволі гарно на поличці біля умивальника, а саме тандем з кремом то взагалі краса, як в салоні.

Дозатор зручний і доволі широкий, користуватись комфортно..

Аромат тут доволі насичений і свіжий. Це така соковита трава в росі, мені подобається.

Мило має доволі рідку текстуру, воно гарно милиться і утворює ніжну пінку.

Не сушить руки, до шкіри ставиться бережно.

3. Зволожувальний крем для рук та тіла Honest Products JAR №12

Теж має аналогічне упакування, як в попереднього проукту, що добре, бо, як я писала вище-чудово гармонізує з милом на поличці у ванній.

Аромат мені дуже сподобався, такий гарний квітково-сандаловий, пахне чистотою і легкістю.

В них з милом трішки різний дозатор, на кремі він вужчий.

Текстура легка і пишна, наче гелева. Він легко розноситься і вбирається шкірою.

Шкіра гладенька і м‘яка. Як на мене, то зволоження сповна вистачає на літню пору.

Крем не залишає після себе жирних чи липких слідів і залишається доволі комфортним.

4. Шампунь для очищення та захисту Honest Products Him & Her Jars.

У волосяної серії теж гарні естетичні баночки і божественний аромат. В шампуня він доволі насичений, але такий гарний, як парфум 😍 Я би хотіла собі такий аромат, в якості якогось міста чи туалетної водички. Він мені нагадує аромат рідкого мила, про яке писала вище, але подобається ще більше.

Баночки шампуню і бальзаму мають дозатор у вигляді кришки, і завдяки тому, що вони зроблені з доволі пластичного матеріалу, який гнеться-вичавити продукт не складає зусиль.

Сам шампунь перламутрово-білого відтінку з доволі рідкою текстурою.

Він класно піниться і добре промиває. Перед миттям я наносила олійку на шкіру голови, але з нею він добре впорався і волосся чисте до скрипу.

Після миття присутнє відчуття свіжості і комфорту. Пересушування по довжині я не помітила, все супер.

5.Бальзам для живлення та захисту Honest Products Him & Her Jars

Аромат аналогічний, як у крема для рук і тіла, взагалі я помітила, що запахи тут переплітаються: мило і шампунь пахнуть схоже, а бальзам і крем взагалі ідентично.

Текстура засобу доволі густа, бальзам не стікає з волосся, а залишається там і виконує свою функцію. Вже під час використання в душі-я помічаю цю приємну м‘якість.

На вологе волосся наношу на декілька хвилин і змиваю водою.

Після використання волосся простіше розчісується , воно легке і не обтяжене. В мене хвилясте і тонке волосся, тож дуже приємно водити по ньому і не відчувати жодного ковтунця.

Крім цього бальзам надає блиску волоссю. Скажу відверто, що зустрічала значно дорожчі і гірші, то ж навіть тут не має за що покритикувати))

Фото зроблене при денному світлі з використанням тільки шампуню і бальзаму, волосся висохло природнім шляхом, ще нанесу олійку і мені супер!

Таяк загальне фото трохи спотворило мій колір волосся, зробила смугастою і не передало весь блиск, то додаю ще фото поближче.

Загалом продукти від косметичного бренду Honest мені сподобались: ці аромати, упакування, та навіть бачу від них хороший ефект. Тому вважаю, що вони варті більшого, ніж коштують. Неочікувано за такий цінник, але приємно!