Strange Love

Моє яскраве волосся: Блакитне, рожеве, руде

Моє яскраве волосся: Блакитне, рожеве, руде

Почати, мабуть, слід з Anthocyanin Second Edition. З ним я познайомилася в 2014 році.

Зараз з фейспалмом дивлюся на фото майже десятилітньої давності. B03 це інтенсивний темно-блакитний колір, який на жовтій базі стає бірюзовим. З часом (за 2-3 місяці) вимився в нуль через ніжно-зелений (є на фото в каруселі на стадії вимивання). Проблем з ним не було.

Він в'їдається в волосся назавжди. Це саме той відтінок Anthocyanin, який нереально змити ніяк і нічим. Коли він мені набрид, я вирішила його змити за допомогою блонд-миття. Тоді про барвники прямої дії було відомо мало, і я ще не знала, що цей відтінок Anthocyanin змити фактично неможливо. В кінцевому підсумку довелося перекривати його фарбою Brelil 8.21. Я отримала шикарний русий відтінок. Проте через рік на міліруванні моя майстер була ошелешена тим, що поволина голови вийшла рожевою. Це знову "виліз" Anthocyanin. Позбулася його лише стрижкою 💇

Наносила цю маску разом з кондиціонером для волосся. Руда фаза мені сподобалась, але швидко набридла. Але буквально за 3-4 тижні маска змилася в приємний золотий блонд (на другому фото).

Мій останній експеримент. 33 Цукерково-рожевий - дуже красивий, класичний рожевий. Я походила з ним деякий час, але згодом мені закортіло яскравішого результату. Тому я додала 36 Кривава Мері. І отримала неймовірний неоново-малиновий. Дуже з ним прокайфувала. Змивався він довго і через пастельні відтінки, поступово втрачаючи яскравість. На повне зникнення рожевого пішло 3 місяці.

Дуже хочу спробувати неонові відтінки. Ще не знаю, який оберу, але схиляюся до неоново-лимонного. Обіцяю показати результати тут)