wowmom

Моя друга спроба полюбити тональний крем Eveline. Є плюси, є мінуси... Та чого ж більше?

Моя друга спроба полюбити тональний крем Eveline. Є плюси, є мінуси... Та чого ж більше?
Моя друга спроба полюбити тональний крем Eveline. Є плюси, є мінуси... Та чого ж більше?
Моя друга спроба полюбити тональний крем Eveline. Є плюси, є мінуси... Та чого ж більше?

Привіт, красуні!

Я, як і багато з вас, користуюсь тональними засобами майже кожен день.

Не тому, що в мене якась проблемна шкіра, і мені є ще перекривати. Просто мені подобається, коли тон рівний, і це більш гармонійно виглядає з макіяжем очей.

Сьогодні герой мого допису - тональний крем Eveline Wonder Match.

Вперше я його спробувала два роки тому, коли він тільки вийшов. Тоді я із віддінком не вгадала (взяла занадто темний 20й), і шкіра в мене була дуже суха із лущеннями.

Вже тоді я зрозуміла, що для сухої шкіри - це совсім не варіант, адже він подкреслював кожну зморщечку на обличчі, його було важко нанести, і злазив він напротязі дня якось негарно "шматками".

Щоб хоч якось викоритстати тональний, доводилося змішувати його з іншими тональними засобами, потім я засмагла, і трошки з ним подружилася.

Друга спроба з Eveline Wonder Match сталася пару місяців тому. По-перше, я змінила догляд, і тепер мій тип шкіри нормальний, навіть ближче до комбінованого, по-друге, в цей раз, я більш відповідально підійшла до вибору віддунку. В мене 15 Natural.

Це середньо-бежевий віддінок, з жовтим підтоном. Він чудово підійде дівчатам з легкою засмагаю. Насправді, спочатку колір мені дуже сподобався, але я помітила одну неприємну властивість - крем може окислюватися десь на один тон.

Саме тому, його потрібно дуже-дуже добре розводіляти по шкіри, щоб ніде не було плям.

Не можу не відмітити, класну упаковку. Пляшка з товстого скла, якісні написи, які не зтираються з часом, дозатор, який не плюється та не заїдає.

Так, тримати в руках тональний крем приємно, не посперечатись.

Так виглядає моя шкіра без макіяжу. Веснянки, трошки видніються судини, та де не де, є нерівності від минулого акне.

Нічого кримінального, але я чекаю від тонального крему - вирівнування загального тону, також хочу, щоб він був не помітним та не підкреслювал того, чого нема, і витримував робочий день в нормальному стані.

Насправді, крем досить непогано виглядає на обличчі.

Він має оксамитовий фініш, більше до матового. Якщо, правильно підготовити шкіру, то шелушіння він не підкреслює. Зазвичай, я його наношу пензлем з синтетичного ворсу.

Ступінь перекриття середня. Але!

Все таки, він помітний, і це засмучує. Трошки западає в пори, і якщо намагатися нашарувати, для більш щільного покриття, є шанс отримати на лиці маску.

Він не фіксується, і відбивається на телефоні. Стійкість - це теж не сильна сторона Eveline Wonder Match. Ввечері, я вже бачу, як блищить лоб, та і сходить крем з лиця якимись плямами.

Можливо, я щось не правильно роблю при використанні, але з багатьма іншими тональними засобами, такої проблеми немає, а тут...

Змиваю тональний крем міцелярною водою + гелем для вмивання, та можу сказати, що стан шкіри не погіршився. Можна зробити висновоки, що пори він не забиває, і на тому "дякую".

В цілому, і якщо враховувати невисоку ціну, то крем досить непоганий в своїй категорії. Якщо б мені треба було б поставити оцінку, то це 3 з 5.

Впевнена, що у Eveline Wonder Match є свої прихильники, але я втретє його не куплю.

Дякую за увагу:-)