M O N D ✨️

Sos-засіб, щоб повернути очам сяйво і здоровий вигляд

Sos-засіб, щоб повернути очам сяйво і здоровий вигляд

Мій sos-засіб: гідрогелеві патчі MERMADE з гіалуроновою кислотою.

Патчі:
•Зволожують
•Вирівнюють рельєф
•Знімають набряки

Оформлення Mermade - це можливість відчути себе русалонькою. Дуже милий дизайн в біло-блакитних кольорах. На коробці зазначена уся важлива інформація.

Баночка кругла, вміщує 60шт . Під кришкою можна знайти лопатку, щоб діставати патчі. Зручно, що не губиться.

Великий плюс — це їхній склад, який не тільки глибоко зволожує шкіру, а й допомагає утримувати вологу протягом усього дня.
Активні компоненти:
•ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА: підтримує водний баланс, вирівнює рельєф шкіри
•КОЛАГЕН: підвищує еластичність шкіри навколо очей і робить її підтягнутою
•ЕКСТРАКТ ЛАВАНДИ: заспокоює та знімає втому

Патчі добре просочені речовиною. Аромат нейтральний.

Сподобалися на вигляд: морського кольору та блискучі.

Наносити потрібно на чисту шкіру на 10-15хв. Для кращого ефекту тримаю в холодильнику.

Sos-засіб, щоб повернути очам сяйво і здоровий вигляд
Sos-засіб, щоб повернути очам сяйво і здоровий вигляд
Sos-засіб, щоб повернути очам сяйво і здоровий вигляд
Sos-засіб, щоб повернути очам сяйво і здоровий вигляд
Sos-засіб, щоб повернути очам сяйво і здоровий вигляд
Sos-засіб, щоб повернути очам сяйво і здоровий вигляд
Sos-засіб, щоб повернути очам сяйво і здоровий вигляд

Після використання, помітила, як шкіра під очима стала більш зволоженою і пружною. Завдяки гіалуроновій кислоті патчі миттєво наповнюють шкіру вологою, а також допомагають зменшити набряклість. З'являється приємне сяйво шкіри.

Що мені особливо подобається в цих патчах — це їхній комфорт і приємна текстура. Вони добре фіксуються під очима і не ковзають, навіть якщо займатися своїми справами під час процедури. А прохолодний ефект на шкірі дарує відчуття свіжості та розслаблення. На моїй шкірі не печуть, відчуваються комфортно.

Загалом, я задоволена гідрогелевими патчами Mermade. Вони стали невід'ємною частиною мого догляду за шкірою під очима, особливо після недоспаних ночей.

---
Зволожувальні гідрогелеві патчі під очі Mermade Hyaluronic Patch