Yana Osyka

Clionadh Cosmetics Niello, Opulent, Lightfast, Palace, Myrrh

Clionadh Cosmetics Niello, Opulent, Lightfast, Palace, Myrrh
Clionadh Cosmetics Niello, Opulent, Lightfast, Palace, Myrrh
Clionadh Cosmetics Niello, Opulent, Lightfast, Palace, Myrrh
Clionadh Cosmetics Niello, Opulent, Lightfast, Palace, Myrrh

Прийшло все як завжди. Очікування в 3 тижні і маленька симпатична коробка з неймовірними блискітками. Для цікавості обирала різні формули. Хотіла нові кольори, не такі які в мене вже є у кількох варіантах. Дивилась купу оглядів, перед сном думала про відтінки і трохи не вгадала.

  • Єдине чого я не хотіла - це знову зелені кольори. В мене є палетка Adept Cosmetics Inspired і 3 з 5 відтінків Clionadh у зеленій гамі. І що? Я замовила відтінок Niello. На свотчах з інтернету він мав цікаву фіолетово-багряну базу. А на очах отримала знову яскраву зелень. Бренд мене жорстоко обманув. Я дуже засмутилась, пересвотчила всі зелені блискітки - нічого схожого не має. Наче й добре, але знову колір літньої трави.
  • У другому макіяжі зробила синю рамку - стало краще. У відтінку я побачила натяк на баклажановий колір. Хоч всеодно це зелений.
  • Хотіла б наголосити що це гарний колір. Він незвичний і унікальний. Описати його дуже складно. Впевнена що багатьом людям він подобається, але я не такого кольору хотіла. Трохи сумую, але ж сама вибирала.
  • Найбільша бажанка з усього замовлення - Myrrh. Я його давно хотіла, бо це щось на міжпланетному. Колір, який просто ламає камеру. Дуже цікаво.
  • В житті він саме такий як на картинках - майже непомітна лимоно-зелена база і неоново-блакитний перелив. Просто унікальні тіні. Мрію, щоб Clionadh зробила інші кольори в такій формулі.
  • Myrrh легко наноситься, не осипається, не скочується. На очах виглядає повітряно-легко. Він для щоденних, але незвичайних образів. Якщо ви бажаєте познайомитись з Clionadh відтінок Myrrh беріть обов'язково.
  • Наступна цікавинка відтінок Lightfast. Він нагадує за формулою Myrrh, але є більш звичним кольором. Має ледве помітну зелену базу і відливає у безліч кольорів - персиковий, рожевий та лимонний. Камеру також трохи ламає, це весело.
  • В нанесенні ніяких проблем. На очах виглядає легко, наче розгладжує текстуру повіка. Це доволі рідка ситуація для інді-брендів.
  • Lightfast просто вписати в повсякденний макіяж, тому користуюсь ним часто. В майбутньому хотілось би отримати більш холодний колір в цій формулі, щось волошково-рожеве. Придбала б одразу.
  • З минулого тексту зрозуміло, що мене потягло на більш нюдові історії. Я хотіла взяти щось спокійне, можливо для макіяжу на роботу. Обрала Opulent, як кандидата на “нудний” образ.
  • Зробивши свотчі я подумала одне: “Це буде мій улюблений колір”. В нього фіолетово-рожева база з зелено-мідними блискітками. Щось таке я представляла у відтінку Niello. Але не сталось як гадалось. На очах Opulent виглядає ніяк. Можливо, для роботи це те що треба, адже він не робить мою зовнішність виразною. Як раз щоб місцеві роботяги не фліртували зі мною.
  • Ще з мінусів саме нанесення, блискітки осипаються на все обличчя. Схожа історія з Diadem i Duchess, хоча Opulent з іншої серії і я спеціально уникала групи Glitter Vibrant Multichrome.
  • На жаль відтінок Opulent став моїм основним розчаруванням з цього замовлення. Звичайно ж, користуватись я ним буду, але без великого задоволення.
  • І остання зірочка мого замовлення відтінок з шикарною назвою Palace. Я давно приглядалась до чогось яскраво-рожевого, бо в колекції майже не маю таких кольорів. Думала між кольором Baroque і Palace. Придбала другий, бо він наче яскраво-рожева дитяча жуйка. Одразу налаштовує на настрій дівочої вечірки. Ще він відливається у лимоно-зелений і персиковий. Дуже красивий мультихром. Нагадує мій улюблений колір з палетки Ninhydrin ACD18, але той трохи світліший і більш золотий.
  • Не розумію чому, але на фото він не виглядає таким веселим як у житті, хоча перелив завдяки дзеркалу я спіймала.
  • В нанесенні трохи осипається, але не критично. Загалом прикольний, цікавий колір, який підійде будь-кому (про що й пише сам бренд Clionadh).
  • Що ж, час підбити підсумки. Знову я маю труднощі з підбором кольорів. На жаль, інді-бренди ніде посвотчити, а тим паче нанести на очі, щоб 100% вирішити чи треба тобі той колір, чи ні. Тому з кожним замовленням я ловлю факапи. В цей раз з відтінками Niello та Opulent. Niello хоч красивий, а ось Opulent величезне розчарування. Намагаюсь його полюбити, але поки ніяк.
  • Всі інші кольори улюбленці цього літа. Обожнюю і часто користуюсь на повсякдень.
  • За якістю найкращі Lightfast, Myrrh. Не осипаються, наносяться і пензлем і пальцем. Протягом дня не скочуються і сяють на всі свої гроші.
  • Palace і Niello нормальні, можуть залишити кілька блискіток на обличчі, тому спочатку робимо макіяж очей. В рефілі гарно спресовані, то ж в палетці не сиплються.
  • Opulent велике розчарування. Колір фігня, на очах брудно, ще й підкреслює текстуру повіки. Найбільший аутсайдер з всіх відтінків Clionadh що я маю.

Загалом, всім дуже раджу цей бренд. Величезна кількість кольорів, стабільна формула та унікальні переливи - це все про Clionadh. Головне дуже ретельно підійти до підбору тіней, щоб отримати найкращі відтінки у вашій колекції.