Дарина🦉

Альгінатна маска зволожувальна "Гарбуз"

Альгінатна маска зволожувальна "Гарбуз"
Альгінатна маска зволожувальна "Гарбуз"

Я дуже люблю альгінатні маски, і моїм фаворитом завжди були маски від Joko Blend, мені вони дуже подобаються, дійсно дієві. Також я обожнюю бренд Tink, але ніколи не звертала свою увагу саме на маски.

Обрала для себе дві, сьогодні про 🎃 Альгінатну маску - зволожувальну "Гарбуз".

Натуральна альгінатна маска «Гарбуз» містить спеціальний комплекс інгредієнтів, дія якого спрямована на глибоке зволоження і регенерацію шкіри обличчя. Після процедури шкіра стає ніжною, оксамитовою і сяйною - обіцянки бренда!

🎃Склад:

Diatomaceous Earth, Sodium Alginate, Calcium Sulfate, Sodium Pyrophosphate, Pumpkin Powder, Xylitylglucoside (and) Anhydroxylitol (and) Xylitol, Parfum, CI 15510.

Основні інгредієнти: пудра гарбуза і акваксіл

🎃З плюсів, маска представлена з дуже зручному форматі для використання. Засіб знаходиться в пластиковій баночці, кришка міцно закручивається (гвинт). Дуже зручно одразу в ній "колотити " маску.

Об'єм 15 гр, але її дуже багато, і треба було розділити на два рази!

🎃Текстура - суха, дуже дрібне борошно, з жовтуватим відтінком. При змішуванні з водою, колір стає більш виразним, більш помаранчевим.

🎃Аромат - легкий, приємний, свижий аромат, мені пахне гарбузом з апельсином. На шкірі він не залишається.

🎃Спосіб використання:

1. Додати 40 мл води кімнатної температури до рівня, зазначеного на відерці.

2. Ретельно перемішати до однорідної консистенції.

3. Нанести маску на обличчя за допомогою шпателя щільним шаром.

4. Залишити на 20-25 хвилин до повного висихання.

5. Зняти маску одним шаром, починаючи з підборіддя до чола.

На цей раз не дуже вдало зробила, завжди проблема з додаванням води, але ефект є!

🎃Після використання:

гарний зволожувальний ефект;

добре тонізує

виразний протизапальний ефект;

гарний колір шкіри;

гарно матує;

усуває сухість та лущення;

після процедури шкіра гарно сяє.

Тож, як висновок, це дуже вдала та дієва маска, яка буде частим гостем на моїх поличках!

Альгінатна маска зволожувальна "Гарбуз"
Альгінатна маска зволожувальна "Гарбуз"
Альгінатна маска зволожувальна "Гарбуз"
Альгінатна маска зволожувальна "Гарбуз"