Hrystja_

Bless beauty blusher

Bless beauty blusher

Я дуже люблю користуватися румʼянами. Але не завжди можна отримати бажаний відтінок. Інколи може статися так, що румʼяна не освіжають, а навпаки, створюють зворотній ефект.

Мені було дуже цікаво спробувати румʼяна від Bless.

І я була справді вражена, такого я не очікувала.

Bless beauty blusher
Bless beauty blusher

Як тільки я їх відкрила, я побачила, що в них досить класна текстура, яка не так часто зустрінеш в подібних продуктах. Вона ніби шовкова, дуже легко наноситься і ідеально лягає.

В мене 02 відтінок, і це якраз той бажаний, який я довго шукала. Він персиково-рожевий, дуже класно освіжає. З ними створюється той самий ефект "румʼяних щічок"...ніби щойно приїхала з відпустки.

Тут вражаюча пігментація і стійкість.

Наносяться дуже легко, їх не потрібно багато, але з ними важко буде переборщити (якщо правильно наносити), бо вони не лягають плямами чи полосками, а легко розподіляються по шкірі.

Стійкість тут теж вражає: нанесла зранку, потім ввечері зробила фото...їх досі було видно.

Ціна в них дуже бюджетна...на момент покупки ~150 грн. А зараз взагалі акція...тож можна навіть не вагатися.

Я дуже рада, що познайомилась з Bless...я справді "залипла" і кожен раз захоплююсь, яка тут класна косметика.