saybeautyk

Mancera Pearl

Mancera Pearl

Якось до замовлення відливанту мені поклали в подарунок цей аромат.

Більше половини пролилося в дорозі і потім ще ця колбочка потекла вдома, а я ніяк не могла зробити затест.

І ось нарешті вирішила нанести на себе ті останні краплі, щоб розповісти про цей аромат.

Піраміда аромату обіцяє бути свіжою і трохи відрізнятися від класичних парфумів бренду Mancera, хоча це складно) монталівська база прослідковується майже в усіх ароматах бренду (особисто для мене лише деякі її не мають або дуже слабко відчувається, наприклад у одному з моїх найулюбленіших ароматів Vanille exclusive). У початкових нотах зазначено інжир, тому я розраховувала почути саме цей магічний аромат фрукту.

🍑ВЕРХНІ НОТИ

Бергамот, інжир, зелене яблуко та білий персик.

🌹НОТИ СЕРЦЯ

болгарська троянда, єгипетський жасмин, фіалка

🐚БАЗОВІ НОТИ

Амбра, білий мускус.

Старт зустрів мене терпкими зеленими нотами, схожими на щось середнє між пральним порошком і гіркою травою.

Трохи згодом аромат став більш прийнятним для мого носу і помʼякшився, проте ніяких квітів чи фруктів я не почула.

Я не можу багато сказати про даний аромат, тому що на моїй шкірі парфум постійно грав монотонно, просто став не таким гірким.

Через деякий час у базі він дещо запудрюється і можливо ось саме в цей момент гарно відчувається саме свіжість жасмину.

Парфум може сподобатись любителям свіжих, фужерних ароматів, трохи терпкуватих і «колючих». В цілому мій ніс переніс його нормально, але сказати, що це було вау - ні🤷‍♀️ я б не мала бажання користуватись ним на постійній основі, хіба «під настрій»)