Vikulyk

Ідеальний консилер

Ідеальний консилер

Він виявився для мене просто ідеальним по всіх параметрах: нанесення, покриття, комфорт.

Упакування тут в професійному лаконічному стилі, дизайн продукції дійсно вигялядає стильно.

Ідеальний консилер

Достатня кількість засобу виділяється при легкому натиску на тюбик.

Відтінок у мене 02 (NB), спочатку переживала, чи не буде затемним, але насправді чудово зливається з відтінком шкіри під очима.

Консилер гарно втушовується і рівномірно лягає тонким шаром на шкіру.

Фото голої шкіри. В мене синячки не сильно виражені, проте консилером я люблю користуватись, адже він додає свіжості погляду і замасковує венки, які в мене є на верхній повіці.

Наношу зовсім трішки під нижню повіку, в куточок ока і розтушовую на верхню повіку.

Як бачите-фото макро, і на мою думку- консилер сидить ідеально.

Я для себе відкрила багато переваг продукту:

  • Тонке, але доволі хороше покриття, навіть капіляри він замаскував ідеально.
  • Консилер не підкреслив зморшки і не запав в пори.
  • Тут не має сяючих часточок, проте він наче підсвічує шкіру природнім сяйвом.
  • Відчувається комфортно, шкіру не сушить.
  • Напротязі дня тримається гідно, хоча я для перестраховки припудрюю, бо покриття тут не матове.

На фото я показала "до і після", хоча могла не розділяти, бо, як на мене, то ефект помітний)) Я нанесла на чисту, злегка зволожену шкіру.

Висновок. Дуже класний консилер за хорошу ціну. Мені сподобався фініш і дія, а відповідний відтінок зміг гарно приховати недоліки.