saybeautyk

Shelly | Охолоджуючий гель для ніг

Shelly | Охолоджуючий гель для ніг
Shelly | Охолоджуючий гель для ніг

Під кінець дня в мене часто буває відчуття, коли ноги «гудять», а як ми всі знаємо, в такі моменти саме охолодження допомагає зняти ці неприємні симптоми.

У хлопця взагалі робота дуже активна і він цілий день на ногах, проходить по 13-15 тис кроків на день і ввечері, звичайно, в нього ще сильніша втома.

Саме тому, побачивши новинку від Shelly, я точно знала, що вона мені потрібна.

Гель представлений в обʼємі аж 200 мл, у флаконі з дозатором-помпою (обожнюю🥰).

Він дуже красивого, прозоро-лазурно-зеленуватого кольору. У текстурі видніються бульбашки повітря.

Вартість складає 264 грн - враховуючи дуже економну витрату, гельську вистачить як мінімум на півроку щоденного користування.

Як завжди, виділяю основні активні компоненти:

🍃Urea - зволожувач, допомагає утримувати вологу в шкірі

🍃Glycerin - зволожувач, притягує вологу з повітря до шкіри, компонент НЗФ.

🍃Menthol - забезпечує відчуття прохолоди на шкірі, має заспокійливий ефект.

🍃Camphora (Camphor) - заспокійливий і протизапальний інгредієнт, також надає відчуття прохолоди.

🍃Caffeine - стимулятор, може сприяти покращенню мікроциркуляції шкіри, зменшуючи набряклість.

🍃Aesculus Hippocastanum Seed Extract (Екстракт кінського каштана) - має протизапальні та антиоксидантні властивості, використовується для зменшення набряків та поліпшення кровообігу.

🍃Mentha Piperita (Peppermint) Oil (Олія м’яти перцевої) - має охолоджуючий ефект, заспокоює шкіру.

Як я вже казала, текстура у засобу гелева, дуже легенька. Для використання потрібна зовсім невелика кількість - вона гарно розноситься і вбирається шкірою.

Я в основному наношу цей гель на ніч, після душу.

Він має приємний мʼятно-камфорний аромат, але не сильно інтенсивний.

Гель спочатку трохи дає липкуватість на шкірі стоп, але буквально за 3-5 хв.

По охолоджуючому ефекту - я розраховувала на більше, але він тут доволі помірний. Для мене він слабко відчувається, але при цьому гель добре освіжає і тонізує ніжки. Не знаю, як це пояснити, але навіть без охолодження ноги дійсно приходять в тонус і втома повільно відступає, до того ж зволоження гель дає теж дуже достойне.

Звичайно, воно не таке інтенсивне як, наприклад, від крему чи бальзаму, але шкіра все одно наповнюється вологою і сухість не відчувається. Для шедеврі текстури це чудовий результат 🍃

Тож якщо ви, як і ми, страждаєте проблемою втомлених ніг, «гудінням» під кінець робочого дня - то можна сміливо пробувати даний гель для ніг. Він приведе в тонус ваші ніжки і дасть їм трохи сил для відновлення 🧘‍♀️