ksnklb

Звичайний блиск чи щось більше?

Звичайний блиск чи щось більше?
Звичайний блиск чи щось більше?

У MUC я бачила кілька різних відгуків на цей блиск, і все ж вирішила, що також його хочу спробувати.
Хоча виробник нам і обіцяє багато, та я хочу сказати, що це доволі звичайний блиск для губ, він робить губи об'ємними за рахунок вологого фінішу. Зволоження тримається і після того, як блиск стерти. Якщо не їсти та не пити, то на губах тримається досить стійко, а якщо випити води, блиск разом з шимером залишиться на чашці.
Також у цьому є дрібні блискітки.
У мене відтінок "Солодкий мокко", кольору на губах особливо не помічаю, блиск радше прозорий, можливо лише з дуже легким відтінком.
Запах у нього яскравий та косметичний, як у старих блисків від Avon.
Блиск не скочується, та на губах відчувається олійним, дещо жирним, волосся до нього липне, але не сильно.
У складі є мінеральна олія, емоленти, бджолиний віск, мигдальна олія, олія ши, олія авокадо, вітамін Е та барвники.
Блиск приїхав у гарній коробочці. Об'єм 10ml, тюбик зроблений з м'якого пластику. Аплікатор-кушон, вприцнипі це губка яка з першого разу набрала в себе блиск та забарвилась, щоб нанести достатню кількість засобу, мені потрібно кілька разів натискати на цей тюбик.

Звичайний блиск чи щось більше?
Звичайний блиск чи щось більше?
Звичайний блиск чи щось більше?
Звичайний блиск чи щось більше?