anya_kozachenkoo

Lancome та Rare Beauty

Lancome та Rare Beauty

В мене вії середньої густини та довжини, тонкі, тому я завжди обираю для себе туші, які працюють на об'єм та довжину. Пошуки ідеальної туші були довгі, спочатку фаворитом була Eveline Variete, потім Maybelline lash Sensational, рік тому я придбала мініатюру туші Lancome і сталася любов, купую вже 4 раз🔥

Lancome lash idole Mascara, в мене мініатюра у 2,5 мл, якої при постійному використанні вистачає мені на 2 - 3 місяці. Відтінок glossy Black, насичений чорний. Щіточка в туші вигнута, силіконова, завдяки своїй формі щіточка добре підкручує вії, кутики видовжує і робить ефект "лисички", мені дуже подобається. Вії не злипаються, добре розділяються, під очі не осипається, стійка, мені подобається як вії виглядають з нею, водночас яскраво і натурально. Змивається туш добре теплою водою, утворюючи "чулочки", але я зазвичай змиваю міцелярною водою або гідрофільним бальзамом. Подразнень не викликає, про запас вже є новенька ❤️

Виготовлена у Франції.

Perfect Strokes Universal Volumizing Mascara в мене в об'ємі 8 мл, і це вважається мініатюрою🙈, повнорозмір 13,5 мл. Відтінок Black, виглядає на віях супер чорною, дуже насичена, не осипається, стійка. Щіточка не силіконова, пряма, але працює відмінно, робить супер об' єм та добре подовжує, склеює вії мінімально, доволі густа, тому одного шару вистачить, щоб добре пофарбувати вії. Користуюсь нею два тижні і мені дуже подобається, з нею можна зробити драматичні, яскраві вії. Змивається добре. Виготовлена в Італії.

Lancome та Rare Beauty
Lancome та Rare Beauty