Вікторія Громова

Round Lab, Provectin, Purito

Round Lab, Provectin, Purito

Provectin hyaluronic essence, новий для мене бренд, тестувала сироватку з гіалуронгвою кислотою. Гарна, базова, зволожуюча. Нічого надзвичайного, просто добре зволоження, без спец ефектів, те що і проюбляють більшість корейців, добра.

Round Lab Mugwort Essence, сироватка з полином, щр має антибактеріальні, заспокійливі, зволожують та захисні властивості. Я якость вже тестувала цю лінійку, а сама тканинні маски, і вони стали найулюбленішими. Сироватка теж добра. Але більш мені сподобалась наступна.

Round Lan Pine Calming Cica essence, дуже сподобалась, мабуть придбаю повну. Сироватка на основі цинтели та екстракту сосни. Тестувала як раз у той момент, коли шкіра була подразнена та з запаленнями. Дуже круто заспокоює, заживлює, захищає та відновлює. Прям супер.

Вмивалка з цієї ж серії, дуже мʼяка та делікатна, найнежніша з усіх корейських, що я коли небуть тестувала.

Purito Wonder Relief Centella Toner, новинка та тонер про який зараз говорять всі корейські блогери. На мою думку він просто гарний, зволоження і … все.

Round Lab, Provectin, Purito
Round Lab, Provectin, Purito
Round Lab, Provectin, Purito
Round Lab, Provectin, Purito