Vikulyk

Щось на ідеальному

Щось на ідеальному

Це дуже класний, що тон, що консилер, який зовсім не помітний на шкірі. Він лягає, як чудо. Давно я вже настільки не тішилась тоном, але цей один з найкращих.

Щось на ідеальному

В засобу доволі цікава конструкція: тональний крем відкручується, а в самій кришечці знаходиться консилер і дзеркальце.) як зручно!

У мене відтінок "beige"

Ось так виглядає консилер)

Не дивлячись на свою кремову формулу лягає ідеально!

Консилер виглядає на шкірі невагомо, він маскує недоліки, такі, як синці під очима і не підкреслює ніяких нерівностей(зморшки, пори).

Він просто зливається зі шкірою і не сушить її, шикарно я вважаю !

Тональний крем теж дуже мені сподобався. Він гарно вирівнює тон шкіри, не полосить, має дуже легеньке покриття. При цьому на дотик шкіра теж приємна, оксамитова, не має відчуття липкої чи жирної плівочки, він насправді дуже комфортний.

На фото "до і після" ( я нанесла і тон і консилер)ви можете помітити, що тон шкіри став рівнішим і взагалі виглядає вона доглянутішою, при цьому жодних недоліків не підкреслено.

Доречі, якщо захочеться більше замаскувати недоліки, то цей консилер ідеально ляже і на якісь недоліки на шкірі лиця.

Я навіть зробила близьке фото при штучному освітленні під променями лампи) Повірте, якщо є хоч найменший недолік, то це світло все підкреслить, але з цим тоном і консилером -все ідеально, на мою скромну думку 😊

Мені дуже подобається фініш, рідко зустрічаються тональні продукти, щоб ось такі прям відмінники.

Тримається на обличчі стандартно, не сходить якимись плямками, не забивається в пори.

За бажанням, для перестраховки ви можете припудрити, бо стійкість залежить ще від типу шкіри.

Звичайной, я рекомендую такий якісний і зручний продукт, думаю він дійде багатьом, навіть власницям сухої шкіри.