Vikulyk

Гарний набір від Shelly

Гарний набір від Shelly

Текстура в них доволі схожа-вона легка і невагома, кремчики гарно вбираються, і мають приємні аромати.

Кожний кремчик створює захисну плівку на ручках, це особливо відчутно, коли мию руки, під час носіння не має жирної плівки, зате помітний ефект зволоження і м'якості.

В наборі присутні 3 креми по 45 мл і всі вони доволі схожі між собою, але мають деякі відмінності, про які розповім нижче.

Гарний набір від Shelly

Набір виглядає доволі мило. Коробочка призентабельна і може служити гарним подарунком.

Давайте почнемо з крему для рук з муцином равлика.

Зі всіх кремів відчувається найбільш живильним.

До основних доглядових компонентів входить: алантоїн, бамбук, муцин равлика, олія ши (каріте)

Аромат пудрово-квітковий, дуже приємний.

Він легко розприділяється і добре вбирається, роблячи шкіру ніжною і шовковистою.

Оскільки цей крем найбільш живильний для мене з трійки, то покажу ефект саме після нього.

Хоча по відчуттях вони всі мені схожі між собою.

Крем з екстрактом піонії

Основні діючі компоненти: еластин, колаген

Має квітково-кислуватий аромат піона. Серед всіх кремів здався мені найбільш легким. Хороший варіант на щодень. Тонізує шкіру і зволожує, при цьому дуже швидко і легко вбирається. Таке невагоме зволоження чудово підійде на літній період.

Shelly Hand And Nail Cream має кремово-квітковий більш класичний аромат.

Якщо розглядати ступінь живлення, то він десь посередині між двома кремами, які я описала вище. Він теж легко вбирається, гарно живить і відновлює шкіру.

Основні складники: кератин, витрат срібла, екстракт арніки.

Цей крем підходить для догляду за руками і нігтями. Після використання кутикула дійсно виглядає пом'якшеною і доглянутою. А цитат срібла має антибактеріальний ефект.

Я не можу виділити якийсь крем, для мене всі вони класні і кожен виконує свою функцію. Тому для ознайомлення з брендом раджу спробувати такий чудовий набір.