Дарина🦉

Парфумований дезодорант Barbers Musk & Vetiver

Парфумований дезодорант Barbers Musk & Vetiver

Привіт, нещодавно я писала , як мені сподобався - Парфумований дезодорант

Barbers Tobacco & Patchouli Perfumed Deodorant саме за аромат, це дійсно парфум, і крутий по дії, але чоловік його забрав собі!

💙 Сьогодні про - Парфумований дезодорант Barbers Musk & Vetiver

Переваги та склад від виробника:

  • Дезодорант Barbers тривалої дії, створений для ефективного захисту від запаху поту.
  • Засіб контролює розмноження бактерій і нормалізує потовиділення, підтримує природний кислотно-лужний баланс шкіри.
  • Активні компоненти пом'якшують та зволожують шкіру пахв.
  • Не містить алюмінію, спирту та парабенів.

💙Склад:

Propylene Glycol, Aqua (Water), Sodium Stearate, Triethyl Citrate, Lauroyl Lysine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Linalool, Citral, CI 42090.

Гарне, сучасне , зручне для використання пакування - стік. Справно працюючий механизм, і в середині є додатковий міцний захист (міцна прозора захистна мембрана). Об'єм: 50g

💙Текстура, гелева, зовсім невагома на шкірі. Встіку яскраво блакитного кольору, на шкірі - прозора. Дуже швидко вбирається, не залишає після себе жодних слідів та неприємних відчутів!

💙Аромат - мені далеко нагадує Dolce&Gabbana Light Blue. Це дуже свіжий деревний аромат, який поєднує в собі нотки пікантного мускусу та лісового ветиверу, доповнених свіжістю цитрусових нот. Тривалий час відчувається на шкірі.

💙Гарантований захіст на цілий день, навіть в спеку, дуже ефективно маскує запах поту. Захист на висоті!

Добре зволожує та пом'якшує шкіру.

Ніякого роздратування, навіть після гоління, навіть на моїй чутливій шкірі.

Тож, цей дезодорант я залишила собі, і дуже задоволена!

Парфумований дезодорант Barbers Musk & Vetiver
Парфумований дезодорант Barbers Musk & Vetiver