Дарина🦉

Essencias De Portugal Living Portugal

Essencias De Portugal Living Portugal
Essencias De Portugal Living Portugal

Essencias De Portugal, цей бренд став для мене дуже приємним та ароматним відкриттям! Різноманіття вибору вражає, впевнена там кожна знайде своє!

Для себе обрала дві яскраві коробочки:

1.Натуральне мило "Червоні фрукти", ластівки 🕊️Essencias De Portugal Senses Red Fruits Soap

2.Натуральне мило 🐓Essencias De Portugal Living Portugal Galo De Barcelos Ginja

♥️Пакування кожного мила це мистецво! Це гарна кортонна коробочка, з яскравим принтом. Наприклад мило Essencias De Portugal Living Portugal Galo De Barcelos Ginja, коробочка прикрашена зображенням легендарного португальського символа – півня Барселуш. Мета колекції - познайомити нас з португальськими місцями та їхними історіями. Колекція, що складається з типово португальських місць та символів, присвячена історії Португалії.

Тепер я дуже хочу такого півника. Ну це дійсно дуже гарно, кольори та барви вражають!

🤍Мило "Червоні фрукти", ластівки Essencias De Portugal Senses Red Fruits Soap, тут коробочка вкрита різнокольоровим и, яскравими ластіками.

Вже хочеться почати зберати колекцію саме коробочків, а це, ми ще не дійшли до самого засобу!

Почну саме з півника🐓!

Це тверде мило, круглої, зручної форми. На самому бруску є тиснення з елегантним написом, що нагадує старовинний друк🧾 Мило гарного темно бордового кольору (дуже вдале поєднання кольору та аромату). Один зовнішній вигляд вже зачаровує, та створює свою атмосферу. Об'єм 50 г.

♥️Склад:

Sodium Palmate; Sodium Palm Kernelate; Aqua (water); Parfum (Fragrance); Glycerin; Sodium Chloride; Olea Europaea Fruit Oil; Titanium Dioxide; BHT; Tetra Sodium EDTA; Tetra Sodium Etidronate; Cinnamyl alcohol; CI15850; CI77491; CI77499.

  • формула на основі традиційного португальського лікеру – жинжиньї;
  • містить гліцерин, який зволожує і пом'якшує шкіру;
  • збагачене оливковою олією для інтенсивного живленння і заспокоєння шкіри;
  • має антиоксидантну дію

Дуже легко та швидко піниться, і дуже економно витрачається.

♥️Головна фішка це аромат (спочатку я думала що це пакування та зовнішній вигляд!). Це парфуми для тіла!

Це насичена стигла вишня в шоколаді, разом з гірким мигдалем. Терпкий та на початку важкий аромат. Дуже мені подобається це поєднання. І аромат залишається на шкірі години дві.

Essencias De Portugal Living Portugal
Essencias De Portugal Living Portugal
Essencias De Portugal Living Portugal
Essencias De Portugal Living Portugal

🤍Яскраві ластівки. Зовнішній вигляд ідентичний. Брусок приємного молочного кольору. Вага 50 г.

🤍Аромат - Солодкий, це мікс соковитих та стиглих екзотичних фруктів, і ще є ноти, які нагадили мені цукерки "туті-фруті". Крутий аромат, який теж залишається шлейфом на шкірі тривалий час.

Склад:

Sodium Palmate; Sodium Palm Kernelate; Aqua (water); Parfum (Fragrance); Glycerin; Sodium Chloride; Olea Europaea Fruit Oil; Titanium Dioxide; BHT; Tetra Sodium EDTA; Tetra Sodium Etidronate.

  • формула містить гліцерин, який сприяє утриманню вологи всередині клітин епідермісу;
  • живить шкіру корисними елементами, що містяться в оливковій олії;
  • усуває неприємні запахи;
  • чинить антиоксидантну дію;
  • регулює вироблення себуму;

Це прям насолода. Обидва засоба дуже гарно очіщують шкіру. Дуже глибоко зволожують. Мають протизапальний та заспокійливий ефект. І головне це аромат, в який неможливо не закохатися. І звісно пакування нікого не залишать байдужим!

З задоволенням почну зберати свою колекцію, і доречі це дуже крута ідея для подарунку. В наявності є різні набори, або можно зібрати свій!♥️