𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Живильний крем для ніг з олією макадамії та екстрактом евкаліпта

Живильний крем для ніг з олією макадамії та екстрактом евкаліпта

Я обожнюю креми від Shelly, до цього була знайома тільки з кремами для рук, які справили на мене дуже гарні враження, тому вирішила спробувати і для ніг, очікуючи такого ж ефективного догляду.

Асортимент у бренда досить великий. Для себе обрала живильний з олією макадамії та екстрактом евкаліпта.

Живильний крем для ніг з олією макадамії та екстрактом евкаліпта
Живильний крем для ніг з олією макадамії та екстрактом евкаліпта
Живильний крем для ніг з олією макадамії та екстрактом евкаліпта

Активні компоненти складу: алантоїн, евкаліпт, макадамія, олія ши (каріте), пантенол.

Засіб має великий об'єм (200 мл) якого вистачить надовго.

Туба з м'якого пластику, є захист у вигляді фольги. Щоб її знати, треба спочатку відкрутити кришку, а вже потім її просто відкривати, що дуже зручно і практично.

На виході крем густий, світло-зеленого кольору, але з легкістю тане на шкірі і легко розподіляється по ній. Текстура досить поживна, та не занадто жирна.

Аромат приємний, ненав'язливий, це щось рослинне з нотами евкаліпту, відчувається свіжість зелені.

Крем інтенсивно зволожує і живить, насичує епідерміс, миттєво створює комфорт, усуваючи сухість, пом'якшуючи загрубілі ділянки.

Поглинається не миттєво, а поступово, що характерно для такої живильної текстури. В цьому плані мені він навіть нагадує баттер.

Я стараюся наносити його на ніч перед сном.

Після використання шкіра стоп глибоко зволожена, м'яка, ніжна, більш еластична і доглянута.

У чоловіка є тріщини на п'ятах і після застосування цього засобу ситуація і стан епідермісу значно покращується. Крем дієвий у догляді з такою проблемою і став справжньою знахідкою.

Також його можна використовувати навіть для масажу ніг, бо його текстура як раз дозволяє проводити таку маніпуляцію за рахунок гарного і тривалого ковзання.